John chystá svatbu, ale je tak kýčovitá, že ji Denisa odmítne. Janek s Týnou otevřou sanatorium a všichni jsou nadšení. John navrhne Jankovi, aby se vrátil do firmy. Ten to ale odmítne. Veterinář zjistí, že dům nezapálil Zavařil, ale vzplanul od sušičky. Zavařilovi se tedy omluví. A Lída odmítne dál pomáhat Romanovi. (TV Prima)

rakovnik odpad!

Hurá, byla to jen sušička. Ale trochu mě zklamalo, že místní mafián nic nedělal. Tak aspoň ten Pražský mafián nebude jen vyhrožovat, když měl pouhých 700 000. Ale proti domobraně místních drben stejně asi nemá šanci. Zato má šanci u blbky z Prahy. Mrzelo mě, že objevitel zázračné metody zabřeznutí, místní veterinář, nebyl na největší slávě, kde šampaňské stálo 3000 za lahev, kvůli prdíkům. Největší boháč chtěl svatbu v Praze, ale tipuji, že jeho zlatokopka by raději venkov. Maledivy jsou už plné socek. Jinak firmu i soukromí mu řeší jedna paní. Takhle se dají naspořit milióny - nemít zaměstnance! Kam zmizel rychlonožka a další chlapi, pojízdná prodejna, syn, děti? To se asi dozvíme příště. A možná zmizí i Džon. ()