Lída odvedla vodu z pramene na svůj pozemek a Týně vyschla studna u sanatoria. Janek se ji chce pokusit vyčistit, ale zachrání ho Běta s Hanou, které měly tušení, že se něco stane. Týna a Janek si uvědomí, že mohli zemřít. Franta se naštve na Lídu za to, co Týně udělala. A John požádá Denisu o ruku. (TV Prima)

Skuby47

Podle vynechaných dějových línií můžeme vyvodit, kdo z účinkujících je momentálně v karanténě. Nejlíp odolávají infekci tři místní líní ochmelkové vysedávající v hospodě pod schody. Pivo zřejmě působí proti kovidu účinněji než bylinky tety Běty. S povděkem sleduji, že se nám Janek ve studni nezadusil. Co bychom si bez něj počali? ()

rakovnik odpad!

"Díra - tma - samota - smrt!" "Holky, jestli chcete také prsten v ceně auta, musíte klofnout starého spekulanta." Třeba půjde brzy do tepláků bez náhrady škod, nebo ho konečně další infarkt dorazí. Dnes se sešly čarodějnice na statku a krávy v Praze. Zajímalo by mě, co zadala ta zlatokopka do googlu, aby zjistila cenu darovaného šperku. Že by "prsten, kameny, drahý"? Neplodný Džon se těší na dítě (no, trochu), jeho syn čistí studnu s oxidem uhličitým (to ví přece každé dítě!), a manželka starosty čistí vzduch doma, kde ho beztak kazí už nejméně měsíce douho. Ještě, že příště přijede další kriminálník, protože tady se pořád vaří z vody. A pojízdná prodejna, otec s dětmi a stíhačkou a výčepní z bordelu dnes dostali volno. Pobavil mě jen vtip o provizi pupika. Na druhou stranu se mohu těšit, že přijede mimo jiných také ten hydrogay, nebo hydrolog nebo co to je na dovolené s kluky. Jinak je krásné, že kolem stavby už je udržovaný trávník. Zedníci si asi dávají pozor. Ovšem pro vývoj děje je to nepodstatné. ()