Janek si chce promluvit s Týnou, ale ta to odmítá. Roman sehnal peníze a už nic nebrání tomu, aby koupil od Sylvy pastvinu. Roza a Profesor se dohodnou, že zůstanou pouze přáteli. Julie se vrací na statek, protože hned první den vytopila veterinářův dům. (TV Prima)

rakovnik odpad!

I dnes jsme se zarazili u opakovaných témat, bez humoru, skoro bez děje. Ale zase vím, jak si boháči z Prahy a Arabové objednávají: Na vsi to nejdražší, v klubu to nejstarší. Jak jednoduché. Jinak abyste úspěšně otevřeli sanatorium, je třeba aby investor zachránil dítě. Protože to mohl být klidně mafián. Ale poté už to nevadí. Prostě: "Máte štěstí, že jsem šel kolem." Navíc po dnešku jsme poznali, že existuje muž, kterému nevadí, že jeho láska bývala mírně řečeno společnicí. Na tom se dá stavět určitě pár dílů! Kam zmizeli táta, jeho děti a stíhačka, dítě sestry, bývalý kriminálník, pojízdná prodejna a další? ()

AgnesDee

Sice je hezké, že se seriál snaží poukázat na to, že není moudré soudit člověka podle vzhledu nebo původu. Ale totálně to zesrali tou zbytečnou snahou zničit Linhartovi byznys a dalším upozorněním na to, že z Týny se stává tupá kravka, která toho Janka prostě nedokáže vyslechnout. Když ho tak chce zpátky, a už si to v podstatě uvědomuje, proč mu prostě nevmete do ksichtu "Su nasraná, protožes šukal Karolínu", načež by Janek odpověděl "Já Karolínu nešukal, byl jsem v Praze, mám na to tři svědky," tak by se to konečně vyřešilo, ale ono ne, protože umělé natahování už tak roztáhlého děje prostě asi funguje. ()