Janek sa usiluje získať Týninu priazeň, ale sklamaná žena nemá o neho záujem. Tvrdí, že ich vzťah je čisto pracovný. Nakoniec to však nevydrží a skončí s Jankom v posteli. Denisa sa chce Jankovi pomstiť tým, že zbalí jeho otca. Sylva dostane ponuku od Roberta, aby mu robila obchodnú riaditeľku v jeho novej realitnej kancelárii. Lenže Lída ju navnadí, aby zostala na statku, veď len stáčaním vody z prameňa by mohla zarobiť milión ročne. Sylva zrazu nevie, ako sa má rozhodnúť. Má ostať podnikať na statku a vyplatiť Týnu, alebo odísť do Prahy a žiť na vyššej úrovni v lepšej spoločnosti? (TV JOJ)

fooggyy7

Náhodou jsem u kamaráda zahlíd asi 5 (spíše 2) minuty dílu. Bude se pravděpodobně jednat o nějakou kravinu. Hraje tam totiž Holubová. Ta vám prosímpěkně vypadá jako Bržněv. Nevím jestli najdu odvahu na shlédnutí celého jednoho dílu. Už teď mi přestalo chutnat jíst ()

rakovnik

"Ty jo, my ti závidíme ten krásný byt." "Však se musím pomstít." Pomstít klukovi, který o tu holku dlouhodobě nestál. Zato uhání selku, co to jde. Nakonec ji s ní sblíží to, že je na manuální práci fakt střevo. Kamarádství s výhodami mělo jepičí život. Věta doktora o mrchách mě pobavila. Kolem jedné mrchy krouží ze všech stran miliony (nebo alespoň jeden), se sexem se také zrovna nešetří a Džon přišel na to, co o Pupikovi ví od začátku. Snad se brzy objeví ta kroužící policie. ()

AgnesDee

Když vezmu tuhle epizodu jako celek, tak jako věci se děly, ale že by z toho byl člověk nějak moudrej se říct nedá. Na druhou stranu, jednotlivé zápletky celkem ušly, ženská manipulace začíná nabírat obrátky a konečně jsme se taky dočkali toho vytouženého "hlavního vztahu", kvůli kterýmu se na to upřímně ještě dívám. Protože proč by se na to díval kdokoli z jiného důvodu, že jo? A navíc jsme se dočkali i celkem nečekanýho metahumoru v podobě rozvinutí takového nešvaru. ()