Roman se tajně ožení s Klárou. Erika je těhotná s Tomem, ale bojí se mu to říct. Konvičková a Zdeněk se usmíří, protože Konvičkové dojde, že nebýt Zdeňka, tak by přišla o zakázku a spoustu peněz. Lukáš chodí s Fatimou. (TV Prima)

Skuby47

Tak tudy cesta k úspěchu tohoto seriálu nepovede. Araby bych do toho nezatahovala, nemuselo by se jim to líbit. Už to manželství Eriky s Vietnamcem v tajných službách v 74. díle bylo na hraně, a mimochodem ani nevíme, jak to dopadlo. Ta arabská princezna, to je opravdu třešnička na dortu. A zákeřný intrikán Pupík, ten mezi naše současné poctivé podnikatele taky nějak nezapadá. ()

rakovnik odpad!

Lukáš brouší Fatimu za zády Saída. Ale je to jasná láska. Princezna, která prý vlastní půlku Blízkého východu, spí někde na venkovském statku s českým doktorem. A svatba pod opiáty, nebo co to bylo? To nevymyslíš. ()

senoritar

Tak tento díl se opravdu nepovedl. Nikdo se nepozastaví nad zdrogovanou nevěstou a klidně ji oddají, to jako vážně? Zápletka s arabskou princeznou a českým doktorem taky totálně přitažená za vlasy a ta velká láska z ničeho nic nevěrohodná. Chápu, že potřebovali Polívku nějak vypsat z děje, aby mohl točit další řadu Poldy, ale šlo to mnohem lépe. Jedna hvězda za Konvici se Zdeňkem. Seriál mám ráda, ale příště lépe. ()