Supermiss 2019

(relácia)
Súťažný / Zábavný
Česko, 2019, 70 min

Záznam 12. ročníku soutěže, kde vítězí nejen půvab, ale i talent krásných žen. Finálový večer byl pojat jako velká módní show deseti finalistek a módních návrhářů. Slavnostní akcí provede moderátor Jan Čenský a vystoupí i Petra Černocká, Michael Foret, Šárka Vaňková a Dáša Zázvůrková. (Česká televize)

Sebastianek1 odpad!

Kristova noho!!! Nevěřím tomu, co jsem viděl. Pořad k zblití a ty ksichty tam? Panoptikum příšernosti, zvrácenosti, nevěřím, že máme tak ošklivé ženské bez špetky soudnosti a bez zrcadel. SUPERODPAD! ()

marhoul odpad!

Bizár roku 2020 bychom měli. Přepli jsme po biatlonu na čt1, kde neběží běžkaři, nýbrž jakýsi pořad SuperMiss. Konstatuji, že něco takové úrovně se nevidí ani na Tv Barrandov. Tyto relace zpravidla nesledujeme, skončili jsme Ivanou Christovou, protože po ní už to stálo za starou belu, snad jen ta Žídková, ale jinak nic, nula, či ve dvaceti zplastikovaná, botoxem napajcovaná Kuchařová Brzobohatá Gregorová Nevímjaká, však především zcela děsná mladá- stará. Ovšem to, co se na této soutěži krásy promenáduje teď, je cosi nepopsatelného. Se o to lehce pokusím: oděny, obuty kterak "stopařky" podél okresky za Mostem, úzké minišaty zvané balkánské pičovky jsou doplněny sandály (nikoli lodičkami, sandály) na 15cm podpatcích, samozřejmě zásadně na zvýšené platformě, zapnutými kolem kotníků, v uších se blýskají velké zlaté kruhy, ksichty od přírody nehezké, šilhavé, zubaté, všelijaké jsou zmachlené kilem kydancové krycí kosmetiky alias Bohdalka 2020, ambiciózní nesoudné děvenky mají uměle nastaveny vlasy, přifouknuty "vnady" do hrůzných rozměrů, vedle té první i gumová panna působí vitálněji, moderuje to Čenský, což je samo o sobě masakr, v porotě sedí asi dvacet pupkatých, olezlých dědků a dvě staré brécy.... ..a ty oduševnělé rozhovory...: "Líbí se mi Leonardo di Caprio, je krásnej a pohlednej". Zlatý světový mír, přátelé! Choreografie celého pořadu je obšlehnuta z besídky divadla Sklep, nevidomá kostýmní výtvarnice ráda pracuje s kobercovými materiály protknutými stříbrnou nitkou či všelijakými záclonovinami, plavky mají květinový vzor a jakmile se to sečte, podtrhne, samotná děvčátka nám evokují pornoherky za elánem, ale takové ty levné, co člověk rychle přepne jinam, protože kdo by koukal na vyžilou umělohmotnou pětačtyřicítku beze špetky vkusu a sebereflexe, že jo... Pusťte si to ze záznamu, smát se budete až do Silvestra. P.S.: .. a teď tam dopěla nějaká paní, ze které je prý unesený i sám velký DJ Bobo! A pozor, je to tady: přichází samotná Petra Černocká. ()

arcticsky

Proboha, kdo má ještě chuť toto organizovat? Čenský jako vždy a všude děsný, vystupující zpěváci a zpěvačky jsou asi tak třetí liga u nás, ve srovnání se světem devadesátá devátá. Ale jo, byly tam zřejmě hezké holky...jen už si nevzpomenu které... ()

Kokutek odpad!

No tak to bylo něco, jako. Mařky za celou dobu řekly 2 věty, jinak se producírovaly v handrech. Kvalitu nejsu schopnej posoudit, ale takový spodní prádlo z igelitovým závojem mi teda přijde dost nepraktický. Jinak Čenskej hroznej jako, stejně jako slizcí porotci. Z moderování ani hovno, většinu času jmenoval sponzory. Takovej reklamní blok, maskovanej jako slaboduchá soutěž. A moje kozatá favoritka (1) neurvala nic, což mě nasrali nejvíc. ()