Zvěř

(študentský film)
  • angličtina Wild Game (festivalový názov)

Mysteriózní komedie o dívce, třech myslivcích a jednom divokém praseti. (ČSFD.cz)

petrsv

Sice fajn zahráno, ale tvůrci si asi neuvědomili, že divák není vědma, aby si domyslel, co tím chtěl básník říci. Nevyvážený zvuk - hudba řve, hercům není rozumět, naštěstí tam byly anglické titulky. ()

matmanX

Krásná hra s očekáváním, kdy se člověk směje každé dvojsmyslné replice a neví, jestli se má bát víc, nebo míň. Bohužel tomu chybí pointa, takhle to vyplyne do prázdna. ()

Vančura

Celou dobu mi to přišlo strašně super, a jediné, co kazilo dojem, byl nevěrohodný děj. Nevěřil jsem prostě vůbec zápletce, že by nějaký kluk nechal svou holku jet samotnou na takové místo, a už vůbec ne tomu, že by ji tam nechal přes noc s 3 cizími muži. Přesto jsem byl zvědavý, kam se to celé vyvine, abych byl nakonec v závěru strašně zklamaný, protože jsem ho prostě nepochopil - není tam ani vysvětleno, kam zmizeli ti dva, ani co se stalo ve scéně, kdy Karel vstoupí do Janina pokoje. Takže mě to asi vlastně trochu nasralo, protože tyhle otevřené konce považuji vždy za výsměch divákovi, který tomu věnoval svůj čas, a přesto se v závěru nedočká úlevného rozuzlení. ()

Bebacek

Ztracená Karkulka Janička a tři weird as fuck myslivci. Nápaditá inovace příběhu o dívce v červeném, která se ubránila všem prasatům tohohle světa. ()

xxmartinxx

Za tímhle filmem musí být nějaká zajímavá historka a nápad, zřejmě by bylo hodně záživné se o něm s tvůrci bavit. Vlastně to působí přesně jako ten film, o kterém tvůrcům nedojde, že divák nesdílí jejich napojení na látku a je potřeba nějak navázat kontakt. ()