Lékaři Owen Maestro a Lola Sprattová opouštějí Childrensovu nemocnici. Připojí se k tajné sekci CDC, aby zkoumali a zničili smrtící virus, který se šíří světem. (Netflix)

Mitin

Ok, takže jestli to chápu dobře, Medical Police je spinoff na Childrens Hospital, o který jsem nikdy ani neslyšel. Už Childrens Hospital má být parodie na klasický doktorský seriály a hraje tam spoustu herců, kteří se vyskytují i v MH. Když tohle zvážim, zanechám aspoň jednu hvězdičku, protože tohle holt odpovídá humoru v roce 2008 a původního seriálu. Netflix nemůže myslet vážně, že spinoff takový trapárny dovolil natočit.. Cringefest. ()

Sharlis

Hrozne suchy humor, ktery prestane po chvili bavit. Ale scena, kde chytli "teroristu" a misto odpalovace bomby mu z kapsy vypadla gumena vagina, to je proste neco co nedostanu chvili z hlavy :D ()

IceQueen

A ja dám štyri, aby ste vedeli! Je fakt, že začiatky sú náročné, trápnosť prevažuje nad vtipom a priznám sa, pôvodne som chcela skončiť po prvej epizóde. No čuduj sa svete, ja som sa zapozerala a začala sa celkom dobre baviť. Každá jedna scéna si robí prdel zo všetkého, čo sa úplne tradične vyskytuje vo filmoch a seriáloch akčných, z lekárskeho prostredia, thrilleroch, kriminálkach a tak ďalej a tak podobne a vlastne hocikde. Nielen maličkosti, ktorých nezmyselnosť bežne filmu tolerujeme a vôbec sa nad nimi nepozastavujeme, ale aj všetky možné klišáky sú tu hnané ad absurdum. Treba si však všímať aj niektoré detaily. Kto sa vyžíva v trápnohumore, zvláda jemnú dávku infantilného blbnutia a hlavne bude správne naladený, nebude nadávať, asi. A aby toho nebolo málo, hrajú tam aj viaceré známe obličaje. V zásade je to poriadna kravina, ale keďže máme prostriedky iba na päť hviezd, zaokrúhľujem nahor. ()