Marcos dostal od přítelkyně kopačky. Dokáže se s pomocí kamarádky z dětství a internetového guru proměnit v moderního muže? (Netflix)

EvilPhoEniX

Neskutečně feel good komedie s romantickým nádechem, která oproti USA komediím působí velmi svěže. Hlavní hrdina dostane po 8 letech kopačky a jelikož vypadá hodně nerdovsky rozhodne se změnit a obrátí se na internetového Guru, aby se stal mužem 21. století a zaskóroval. Film má opravdu skvělou atmosféru a scéna, kde se popisuje jak získat 10 jednotlivých bodů, abys dostal ženskou do postele nemá chybu. Zábavné, vtipné, plné nápadů s fungující chemií a sympatickými herci. Španělé bodují letos nejen u Thrillerů, ale i na poli Komedií. Super! Příběh****, Akce>Ne, Humor****, Násilí>Ne, Zábavnost****, Hudba***, Vizuál****, Atmosféra****, Napětí>Ne. 8/10. ()

Malarkey

Rádoby stylová záležitost z prosluněného Španělska, která mi ale herecky a příběhově prostě nesedla. Hlavní hrdina si tu kecá do kamery, vypráví takovej příběh ne příběh a celý to má kostru naprosto, ale naprosto klasické romantické komedie. Vysloveně nic nového ani kdovíjak vtipného, ale jako odpočinková záležitost se to dá. ()

Aljak

Nič extra. Muž dostáva kopačky od svojej milovanej, a to ho donúti sa zmeniť - vizuálne, aj postojom k ženám. Takých zápletiek už bolo až-až, akurát to skôr býva opačne, že ženu odkopne muž a potom tá sa radikálne zmení a "utrhne sa z reťaze". Nebolo to však úplne na zahodenie, lebo tu bolo zopár fajn scén a vtipných dialógov, dokonca aj atmosféru to malo pohodovú, a 500 Miles od Proclaimers je proste klasika. Len škoda, že to nebolo trochu viac originálne... ()

Heywood

Jako kritika, co nastavuje zrcadlo to nepochybně obstojí. Komedie to není ani náhodou. Je to hodně smutný pohled na generaci, které navykládali, že na vše je právo a že na vše je možné si vypůjčit, ostatně počet Italů, co do 36 bydlí u rodičů je také extrémní, mnohé živí jejich prarodiče. Potud film k pochvale. Ale loser jako hlavní hrdina filmu nudí. Jeho okolí je nezajímavé, kamarád alfa samec trapný. Hlavní hrdinka je zdánlivě zábavná, ve skutečnosti přepózovaná a neatraktivní. Slušný hudební doprovod a překvapivě zvládnutý konec to zachránil před odpadem. Ale lituji, že jsem si to pustil. ()

klukluka

Tohle jsou ty moje tři blyštivější hvězdy- ty šedesátiprocentní. Ale na čtyři je zaokrouhlovat nebudu, i když je to milej film a seznamovači toužící po lásce by ho určitě neměli minout. Jestli se mi něco nelíbilo, tak to, že hlavnímu seznamovači bylo v době natáčení skoro 40. Kdyby byl o 10 let mladší, přišlo by mi to víc v pohodě, ale chápu, že se to všechno kamsi posouvá a jsem rád, že se v tomhle typu filmů lidi nešouraj o holi (byť tady už hlavního hrdinu záda notně potrápila). A pak k tomu mám ještě 2 drobný poznámky: 1. Raquel se Marcosovi nelíbila, jinak by po ní už dávno startoval. Měl ji rád, ale nemiloval ji. Pořád nevím, jestli to je na vztah dost. 2. Raquel byla jiná a independent, ale Marcose chtěla naprosto obligátně a žensky žárlivě jen pro sebe. Za pár let ho nepustí ani na pivo. Marcosi, cinkni mi, ženský nepotřebujem, je to společenskej diktát… a totální přežitek. Je nám samotným zle? ()