Tato krátká animovaná epizoda vycházející ze stejnojmenné mangy nám představuje bývalého kapitána královské gardy, nyní muže na zaslouženém odpočinku, jménem  Astra Ludger Doomsday. Ten si konečně splnil svůj sen a za našetřené peníze si pořídil malý dům na poklidném místě. Jeho nová svatyně však byla brzy narušena neplánovaným přistáním malé čarodějky v zácviku, která si muže evidentně spletla s někým úplně jiným... V této krátké episodě se dozvíme, jak dopadl Astrův nejnovější geniální nápad - garážový prodej. (Jeoffrey)

Jeoffrey

Pokud neznáte mangu, tak vám tohle krátké OVA, které vás prakticky hodí někam daleko za začátek příběhu (do kterého vás stručně uvede) a pouze představí jednotlivé postavy, nic moc extra nepoví. Pro fanoušky předlohy a účastníky sbírky na tento projekt (krátké anime promo mangy) je to splněným snem. Já jsem v té první kategorii, tedy tohle bylo mé první setkání (zaujal mě obsah a fakt, že jde o fantasy a komedii). Ovšem atmosféra tohohle krátkého počinu se mi líbila, některé postavy mě zaujaly, jiné by mě dost možná časem štvaly. Těch pár vtípků bylo spíš z kategorie slabších. Ale i tak mě to alespoň trošku zaujalo, tedy to nebyla marná snaha. 4,7/10 ()

Scalpelexis

Eh, ne, já to moc pozitivně zhodnotit nemůžu. Bez jakéhokoliv kontextu je to jen snůška klišé na různé variace charakterních stereotypů (blázen, stoický, lolita, domina, zvířátko atd) a s nimi spojené přednastavené interpersonální konflikty či shody. Myslím, že se mohla vymyslet lepší situace než těžkopádný garage sale. Spíš pro dětičky. ()

• Tato krátká desetiminutová epizoda vycházející ze stejnojmenné mangy je výsledkem crowdfundingového projektu, během kterého se vybralo víc než 12 milionů yenů. Cíl této kampaně, tedy vybrání 5 milionů yenů, byl překonán již během prvních čtrnácti dnů. (Jeoffrey)