Slasher

Tohle je zároveň krimi, romance a vztahovka mezi otcem a synem, což spolu ne úplně dobře ladí, ale já byl ve finále spokojen. Hodně dělá lokace a vizuál; starý sanfranciský přístav a rybářský prostředí. Taky pár fajn postav (jako starý ex-ožrala Corky) a nakonec i S. Winters, která prostě fakt nebyla krasotinka, ale baví její buchtí charisma. K 4* mě pak zvrátila skvělá mořská bouře v závěru / vzhledem k počtu hodnocení pozitivní překvapení. #Noirvember ()

liquido26

Richard Conte je zločinec na útěku. Protože všechny exity ze San Francisca jsou hlídané, schová se v malé rybářské lodičce a nechá se odvézt na moře, kde se k rybářům přidá a začne vesele rybařit a pomalu se začnou měnit jeho hodnoty. ... Začátek docela dobrý, ale jakmile se z toho stal rybářský noir, tačala to být dost nuda. Conte je vždycky dobrej, Shelley Winters je ta nejmíň přitažlivá herečka, kterou jsem v noiru viděl. ()

Martin741

Zvyknuty som, ze vacsina noir filmov   su detektivky, no tuna ide o moj prvy objaveny - ako dobre hovori a pise Liquido26 - rybarsky film  noir. 65 % ()