Od koťátek pracky pryč! Hon na internetového zabijáka

Kočka a myš (E01)

Mark Lewis

Hudba:

Andrew Skeet

Luka Magnotta (a.z.)

Rozsáhlá internetová skupina milovníků zvířat vezme spravedlnost do vlastních rukou kvůli šokujícímu online videu. Jejich cíl ale plánuje další hrůznosti. (Netflix)

Marze

Díl s detektivní zápletkou. Tajemství drží diváky, aby nevypnuli monitor nebo nepřeladili na jiný kanál. Podle psychologů si psychopaté, kterých je v naší populaci 5 procent zkouší své praktiky nejdříve na zvířatech. ()

Trevor

Ako dokument je to celkom zaujímavé, ale...ale po Lukovi síce pátrali aj rôzne súkromné osoby či aktivisti proti týraniu zvierat, nikdy sa mu však príliš nepriblížili. Fejkové účty vytváral síce aj na Facebooku, ale jeho hlavným cieľom bolo preraziť na Wikipedii a pre dramatickosť je samotným páchateľom stalkovaná jedna z bojovníčok za práva zvierat, v podstate ústredná postava dokumentu, ktorá je iba fiktívnou postavou vytvorenou Netflixom. Pre zvýšenie napätia a sledovanosť pozitívna správa, pre ľudí ktorý si overia fakty predtým ako niečomu uveria už menej. ()

Sayko

Popravdě, netušil jsem, že jde o dokument inspirovaný skutečnou událostí. Jen mě zaujal název. Kdybych to věděl, asi bych se nepodíval. Nejsem moc na dokumenty. Perfektně vyvážené propojení pomalého kecacího dokumentu s rychlou akcí a napětím, které ke konci narůstalo tak, že když díl skončil, museli jste si hned pustit další.. Jako bych byl součástí vyšetřování. ()

peetrejr

Pane Bože.....  Tak toto je naozaj vrchol. Fuj, otras... Ako? Ako môže niekto do riti natáčať ako zabíja mačky? Kto! Niečo hrozné. Dokument pôsobil ako Podvodník z Tinderu . Tak nevinne. Teda tak pôsobil zo začiatku. A ten strašný koniec.....  Neviem či mám žalúdok a to, aby som to dopozeral. Pretože to čo ten človek robí nie je normálne. ()

domirovec

Kočka a myš - no tak nám to začíná teda dost.. pořádně. Nějaký slabomyslný kus lidského hovna (?) dělá odporné věci s kočkami (!?!?). Ty vole. Já vím, že když někdo zabije jiného člověka, tak je to odporné, příšerné a nepředstavitelně špatné, ale zabít zvíře? Zvíře?! Jak velký potroublý zkurvenec musí člověk být, aby něco takového udělal němé tváři!? Každopádně tohle je opravdový vyšetřování, hned jdu na další epizodku! 5/5 ()

PaTeXx

Nevím, jsem rozpačitý z toho, co je fiktivní a co ne. Mám rád dokumenty, kde časovou osu popisují reální lidi a ne herci. Samotné vyšetřování není špatné, ale v tom, kdo je herec a kdo ne, co se opravdu stalo a co ne, mám značný zmatek. ()

J.CTORN

Brooo, jaká mě šla husina, zároveň a to je zajímavý jsem byl ve vyšetřování rychlejší a lepší než oni ale to je teď mimo, teď jde o to, co se fakt stalo. Což je neuvěřitelný příběh a skvěle zpracován, atmosféra je neuvěřitelná a já jim fandím jak nejvíc ()