Plánovačka eventov Rachel Davisová (Danica McKellar) sa vráti do svojho rodného mesta v Tennessee, aby prijala najlepšiu pracovnú ponuku vo svojej kariére – na 30. výročnej vianočnej oslave Smoky Mountain Christmas v Dollywoode, pričom sa dostane do tímu s prevádzkovým riaditeľom Lukeom Hakmanom (Niall Matter), človekom bez fantázie, aby naplánovali podujatie, ktoré musí byť rovnako okúzľujúce ako samotná Dolly Partonová. A keď sa z Dolly stane tak trochu dohadzovačka, dollywoodska slávnosť Smoky Mountain Christmas rozžiari nebo radosťou, smiechom a láskou. (TV Doma)

Heywood

Rozumím, že vánoční filmy točí herci nižší kategorie, ale film nezachrání to, že se na diváka valí příval zbytečných slov, klišé a rádoby jiskření. Hlavní hrdinka je téměř nehezká a hlavní hrdina hraje takové ty hodné trouby dokola. Reklama na Dolly Parton moc nezabírá, protože světélkové přezdobení došlo k hysterii výzdob a vánoční atmosféra se zvrhává na reklamu venkovního osvětlení. I pro milovníky vánočních filmů (kam patřím) mám problém nějak nasáknout ten romantický příběh. 45% ()