Beskydská sedmička: 95 kilometrů, které ti změní život

• Česko B7 – 95 kilometrů, které ti změní život

"95 kilometrů, které ti změní život" - tak zní krédo nejextrémnějšího horského maratonu v České republice. Je to jen fráze a nebo se za tím skrývá mnohem více? Dokument o outdoorovém fenoménu zachycující nejen jeho vznik a současnost, ale hlavně jeho smysl pro člověka, jako takového. (ČSFD.cz)

Marze

Atraktivní prostředí Beskyd. Ten kdo někdy šel stovku a ví jak ráno bolí svaly, když si tělo v noci neodpočine, výkony borců ocení. Trénovaní běžci mají výhody, protože jdou méně hodin do cíle. Ale nesmí to přepálit a být brzo "prošití", tedy se zakyselenými svaly. ()

Johnny.ARN

Ono je pekné pozerať sa na tých, čo to dobehli, ale nie je to pre každého a určite to nie je len o hlave. Pokiaľ nie je natrénované, nedá sa to dobehnúť ani dojsť a skončiť na trati asi nie je ciel nikoho. Treba vedieť, kde má človek hranice a do čoho sa už nepúšťať. Ale myšlienka takéhoto závodu je pekná, len tí ľudia sú poloblázni. 3 z 5 ()

Lucas87

Viděno na předpremiéře v prosinci ve Wood aréně na Ostravici ačkoliv je to krátký dokument, je krásně zpracován a kdo B7 nešel, tak snad pochopil o čem to je. Mě časy 22,5 a 30 hodin úspěšně do cíle 👌 ()