Anderson Falls

• USA Darkness Falls

Detektiv Jeff Anderson (Shawn Ashmore) je přesvědčen, že údajná sebevražda jeho manželky je ve skutečnosti vraždou. Stane se posedlý vyšetřováním a zjistí, že se jeho žena stala obětí dvojice sériových vrahů otce a syna a vypraví se po jejich stopě. (Dalfor)

Lukoboss

Za poslední dobu jeden z nejkratších filmů, co jsem viděl - něco pod 90 minut je dneska fakt neobvyklý. Ale byl jsem za to fakt rád! Takovejhle myšlenkovej průjem se jen tak nevidí. Je to blbý od začátku do konce, navíc nízkorozpočťák, takže v každým záběru je minimum lidí, dokonce na policejní stanici nejsou ani policajti (asi proto nikdo neřešil, že se střílí na parkovišti právě před tou stanicí!). K smíchu je už samotná myšlenka, že by si to týpek vyšetřoval sám a ještě by ho v tom jeho nadřízená podporovala, to by se samozřejmě nikdy nestalo, na to jsou jasně daný postupy. No mohl bych tady vyjmenovávat dál, film toho je plnej, nicméně to je škoda slov. ()

solisoli

Psychologický kriminálny thriller pôsobivo podfarbený hudbou. Príbeh sa slušne rozbieha a ponúka Pôsobivý dojem pri pátraní s obzvlášť zaujímavou príchuťou. To je ale všetko. Potom už nepochopiteľne odfláknutý scenár a dramaturgia, kde od tohto momentu dej stratil autenticitu a logiku do polohy klišé. ()

Mukade odpad!

SPOILER - neznesiteľne imbecilné správanie toho policajta - 2x strelil do nôh "otca" , čo bránilo "synovi" aby neurobil niečo podobne bolestivé policajtovmu synovi? NIČ ! A ten debil si to neuvedomoval. ............ Dopozerané o kúsok ďalej.. ďalšie ultraretardované veci sa udiali, nechce sa mi popisovať... Vďaka tomuto, jeden z najstupídnejších filmov ever made. ()

Morholt

Ashmore ještě jakž takž ušel a fajn je i krátší stopáž, díky které to relativně utíká. Ale jinak je to takový nedodělek, se kterým si tvůrci nedali moc práce. Už to, jak se dostal detektiv padouchům na stopu a následné zapracování náhody nepůsobilo zrovna dvakrát důvěryhodně a úplně jsem se neztotožnil ani s motivací vrahů. Odfláklý konec pak jakoby vypadnul z toho nejlacinějšího céčka a při poslední větě v podání malého chlapečka jsem musel vyprsknout smíchy. Takhle teda ne. 25% ()

Dalfor

Detektiv Jeff Anderson je přesvědčen, že údajná sebevražda jeho manželky je ve skutečnosti vraždou. Stane se posedlý vyšetřováním a zjistí, že se jeho žena stala obětí dvojice sériových vrahů otce a syna a vydá se po jejich stopě. -- K čemu jsou desítky policistů. Stačí detektivní mozek Jeff, který se dostane o krok napřed před samotnými vrahy. Celkem slušná první hodina filmu se vytratí po hloupé "nešikovnosti" detektiva Jeffa. Konec filmu pak za moc nestojí. Netřískej se zbraní o stůl, když je s tebou v místnosti sériový vrah. 5/10 ()