Zámek a klíč

• USA Locke & Key
USA, (2020–2022), 21 h 31 min (Minutáž: 34–57 min)

Predloha:

Joe Hill (komiks)

Kevin Alves, Thomas Mitchell Barnet, Coby Bird, Asha Ashanti, Laysla De Oliveira, Griffin Gluck, Eric Graise, Connor Jessup, Emilia Jones, Hallea Jones (viac)

Recenzie používateľa psychoJoa k tomuto seriálu (4)

Zámek a klíč (2020)

Tak jo. Tohle je jedno velké zklamání! Tak slušně rozjetý seriál... a tak šíleně zpackaný. Fakt mě o to víc zajímá předloha, protože přece nemůže být tak stupidní. Fakt mě nejvíc rozčiluje, jak tam nikdo nepřemýšlí. Hororová “logika” převládá od půlky série a fakt kazí všechno, co se do té doby povedlo. Jedno špatné rozhodnutí beru, ale tam je co nápad, to totální blbost. A ten konec? A co třeba ten strach? Ten jako už nikdo neřeší? Ach jo. Fakt jsem z toho smutná. ()

Ozvěny (2020) (S01E09)

Jsem jediná, komu neskutečně od poloviny seriálu začala vadit jeho typická hororová “logika”? Ještě víc, než totální hloupost postav mi vadí, že to tak ničí celkově slušně rozjetý příběh. Je ho fakt škoda! ... tak, poslední epizodo, je to na tobě! ()

Série 2 (2021) (S02)

Scénárista se nepoučil a místo toho je celý potenciál seriálu nevyužitý a naopak promarněný. Neříkám, že to má být realistické… ale postavy by aspoň mohly realisticky a pragmaticky uvažovat. Jsou tam prostě divná rozhodnutí a pasáže, které mi prostě nesedí. Šlo by to udělat mnoooohem lépe. ()

Drama až do konce (2021) (S02E10)

Fakt doufám, že svítá na lepší časy… hlavně teda na lepší a smysluplnější scénář a naplnění potenciálu, který se naplnit nedaří od první série. A to by mělo být až trestné s tím, jak boží to je námět! ()