Zámek a klíč

• USA Locke & Key
USA, (2020–2022), 21 h 31 min (Minutáž: 34–57 min)

Predloha:

Joe Hill (komiks)

Kevin Alves, Thomas Mitchell Barnet, Coby Bird, Asha Ashanti, Laysla De Oliveira, Griffin Gluck, Eric Graise, Connor Jessup, Emilia Jones, Hallea Jones (viac)

Recenzie používateľa Dawe2 k tomuto seriálu (7)

Série 2 (2021) (S02)

Velmi povedená druhá série. Byť nevím proč pro mě jsou první série téměř vždy nejlepší, nejkouzelnější a pak už to není takové. Nebo je, ale ten první nápad, to první objevování klíčů a totálního neznáma, tomu se to těžko vyrovnává. Ale jinak naprosto výborné, Joe Hill se rozhodně potatil, Stephen King se opravdu stydět nemusí, do budoucna má velmi dobrého nástupce. Mě sedí možná i v lecčems víc. Škoda jen toho povinného Netflixového multi kulti. Nemuselo by to snad být vždy ... ()

Drama až do konce (2021) (S02E10)

A je zaděláno na trojku, proč jsem to jen přesně čekal... Škoda, že to je téměř vždycky tak okatě. ()

Nezvaní (2022) (S03E02)

Lepší než první díl. Cestování časem bylo fajn, ale krátké a bez podrobností. A gay svatbu bílý s černým si za mě mohli klidně odpustit. ()

Pět minut (2022) (S03E03)

V tomhle díle za mě obrovské zvednutí kvality, příběhu i herecky. Líbilo moc. ()

Dobrá schovka (2022) (S03E04)

Jackson Robert Scott jako Bóďa dostal konečně obrovskou příležitost ukázat, co umí. A že je co ukazovat! Bomba ()

Obležení (2022) (S03E05)

Malý spoiler : Ale no tak ... Přesýpací hodiny jako pojistka, jakoby tam nikdy nebyl ... Jako vážně? Myslím, že po něm zůstalo víc než dost změn. Zamyslel se nad tím někdo u scénáře? Ubírám hvězdu za tuto nelogičnost. Jinak ale super. ()

Loučení (2022) (S03E08)

Zakončení jak má být. A je dobře toho včas nechat. ()