Zámek a klíč

• USA Locke & Key
USA, (2020–2022), 21 h 31 min (Minutáž: 34–57 min)

Predloha:

Joe Hill (komiks)

Kevin Alves, Thomas Mitchell Barnet, Coby Bird, Asha Ashanti, Laysla De Oliveira, Griffin Gluck, Eric Graise, Connor Jessup, Emilia Jones, Hallea Jones (viac)

Recenzie používateľa Dlaha k tomuto seriálu (3)

Hrátky v hlavě (2020) (S01E03)

Po tomto díle mám pocit, že by se seriál konečně mohl rozjet. Bylo dost představování emoční nestability hlavních hrdinů, třeba se konečně začnou víc řešit a používat klíče. Doteď to držela především hlavní záporačka. ()

Ozvěny (2020) (S01E09)

Začíná to jako skvělý vysvětlovací díl, aby ho vzápětí zabila naprosto marná logika postav. Dílu "Dissection" jsem to ještě dokázal odpustit, tady už ne. ()

Koruna stínů (2020) (S01E10)

Finále dovršilo transformaci hlavních postav do absolutní retardace. Scénáristé je očividně používají jen jako nástroj, aby děj dostali kde ho chtějí mít a nebojí se jít proti elementární logice. Neustále se rozdělují, když mají držet spolu, jdou okatě na ruku hlavní záporačce a furt zapomínají na to, čeho jsou klíče schopné. Další sérii si odpustím. ()