Hrozby se stupňují a dojde ke zdrcující ztrátě. Zámkovi se proto musí pustit do zuřivého souboje s Fintou. V Klíčově pak Bóďa narazí na nečekanou návštěvu. (Netflix)

LachtanShows

Lockeovi haprovali od zajímavé rodiny k až přehrávajícím postavám, tudíž se tu zařadím mezi ty přísnější, co by se bez zadělání na 3. sérii klidně obešli. Finále na mustr těchto rodinných fantasy seriálů až moc klasické, kromě Kinsey mi vlastně nikdo chybět nebude. ()

Lenka.Vilka

Nechci si stěžovat. Díl to byl dobrý. Jenom mi nesedí poměr děje v něm. Tady to bylo přesně půl na půl. Půl času se řeší finále a druhou půlku jako kdyby si tvůrci řekli, že chtějí všechno hezky uzavřít a chovají se podle toho. Postavy si to zaslouží. Hlavně Nina a &#^& (ále, přece to nevykecám!). A na konci je fakt cliffhanger. Ale já na to chvíli koukala a měla pocit, že sleduju poslední díl (úplně), byť je spousta věcí neuzavřených. No, bude to ještě zajímavé... ()

psychoJoa

Fakt doufám, že svítá na lepší časy… hlavně teda na lepší a smysluplnější scénář a naplnění potenciálu, který se naplnit nedaří od první série. A to by mělo být až trestné s tím, jak boží to je námět! ()

Kacitr

První půlka, velkolepé finále. Démonická Kinsey je úžasná. Druhá polovina lehce drhne. Melancholické až na půdu. Malý Jackson R. Scott je mimochodem výborný herec. Už jako Georgie v IT byl naprosto skvělý. Třetí série by ani nebyla třeba, tvůrci jsou jiného názoru. ()

Bobbyk69

Tahle epizoda byla rozdělena na dvě části. Ta první, v které se toho dělo hodně, byla skvělá, souboj Kinsey s Fintou byla ta nejlepší část z toho všeho, ale všechno zkazila druhá emočně velmi vytížená polovina. Ano emoce tam rozhodně patří, obzvláště když je po boji, ale nepotřebuji pozorovat 25 minut brečící a smějící se postavy. Třetí série bude podle mě zbytečná, bohatě by stačily dvě série. ()

goauld odpad!

Tak tento díl mě celkem vytočil chováním těch hlavních protagonistů (2x mládež, 1x dítě a 1x DOSPĚLÁK, kteří se nezmohli na "jednuho" teenagera. Jako já už myslel, že "tuho" konečně dostanou zpět do studny a ono zase nic... dokonce jim pláchane!!! No nic.-... zcela otráven jsem si řekl, že na třetí sérii si dám zase nějaký ten čas odstup (než to nasrání pomine). ()