Reklama

Reklama

Epizódy(10)

Obsahy(1)

Tyler, Kinsey a Bode dál zkoumají moc záhadných klíčů a odhalí nová rodinná tajemství. Nebezpečí na ně ale číhá blíž, než by si přáli. (Netflix)

Videá (1)

Trailer

Recenzie (27)

Lachtaan 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Sám bych do Klíčova asi nikdy vůbec nezavítal, doma se ale na tyhle rodinné seriály kouká ve velkém, loni jsme jej tedy zkusili a letošní druhá řada se jevila jako povinnost. Jelikož se ale moje preference už pohybují u zcela jiných žánrů, šel jsem si sem spíše odpočinout s jasným vědomím, že mě série příliš neosloví. První dopadla alespoň jako neotřelá, tady se kvůli 10 dílům již hodně natahuje a nebýt postavy Kinsey, neměl bych sebemenší důvod sledovat se sebemenší chutí. [viděno na Netflixu] ()

*CARNIFEX* 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Nemá to už tú tajomnosť, atmosféru ani prekvapivé zvraty, ktoré boli najsilnejšou stránkou prvotnej série, ale to sa dalo asi čakať, keďže sú už všetky karty odkryté. Kladie sa väčší dôraz na osobné konflikty medzi postavami (netvrdím, že je to zlé) než na to, čo by malo tento seriál radiť medzi horor žáner. A vôbec, celkovo to už na mňa pôsobí viac detsky, čo je strašná škoda, lebo potenciál seriálu by mohol byť väčší, než dosiahol druhou sériou. Pre mňa osobne bol pomerne veľkým problémom aj extrémne pomalý rozbeh. Takmer 6 epizód sa nič prevratné nedeje, sú tu len akési drobky, ktoré by mali nalákať na pokračovanie v sledovaní, lenže tie sú takpovediac príliš nevýrazné, no a potom sa zdá 8 hodinová stopáž ako solídna vražda voľného času. Čakal som viac, no pre Vaše deti to bude dostatočná zábava v rámci fantasy žánru .. ()

Reklama

silentname 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Po tom, ako som prečítal všetkých 6 komixových kníh som zhodnotil, že tento seriál sa rozhodol zobrať si len určité elementy do svojich kníh a v realite skôr hovorí svoj vlastný príbeh, ktorý je inšpirovaný touto sériou. Ja s tým osobne nemám problém. Pokiaľ ich príbeh dokáže priniesť zaujímavé elementy, ktoré ocením. A myslím si, že v tomto smere Netflix priniesol niečo, čo stojí za to. 2. séria "Locke & Key" na jednej strane pokračuje tam, kde sme skončili naposledy, no je trošku možno problém keď je vidno, že postavy zostarli o niečo viac. No je celkom zaujímavé vidieť, ako blízko sa môže reálne ich nepriateľ ocitnúť. Pozitívne hodnotím, že v tejto sérii veci v jadre dávajú zmysel, nie sú tu momentky, kde by som mal pocit, že tvorcovia na niečo zabudli, postavy sú dobre spracované a seriálu nechýbajú ani adrenalínové alebo hororové momentky. Musím povedať, že obrovský pavúk v dome patrí medzi moje osobné highlighty čo sa týka hororu. Je to na jednej strane desivé, na druhej aj ohromne akčné. Postavy prechádzajú väčšou dávkou vývoju, dostaneme sa do celkom slušných dramatických scénok a naši zloduchovia sú spracovaní veľmi dobre. Je pravda, že možno nedostávame odpovede na všetky otázky a občas ma štvalo, že o niektorých veciach sa nehovorí a potom neviem či postavy niečo vedia alebo nie... ale inak si myslím, že je to zvládnuté veľmi dobre. Pripomenulo mi to presne prečo som mal rád aj prvú sériu aj komixy. Tento svet je proste fascinujúci. A keby existoval ten "head key" určite by som bol ochotný stráviť vo svojej hlave nejaký ten čas. Je to skutočne magické. Uvidíme čo prinesie tretia séria. A som zvedavý, či sa Luke objaví aj tam. Pre tých čo videli, pochopia prečo. Hodnotenie: A- ()

M.i.k.e 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

po shlédnutí prvního dílu druhé řady nám se ženou došlo,že si tu první vůbec nepamatujeme a tak jsme si jí dali znova.Velmi brzo mi tak naskočilo co přesně mě na téhle sérii tak iritovalo a druhá řada jede přesně ve stejném duchu.Prostředí,zpracování a samotný nápad je stále ok,ale co je to platné,když je všechno shazováno naprosto dementním chováním skoro všech postav.Jeden by si řekl,že potom co postavy zažily v první sérii se zvládnou poučit a řešit situace jinak,ale ono ne.Ony je naopak řeší ještě hůře a ke konci už to bylo místy směšné s příměsí trapnosti.A neplati to jen pro dětské hrdiny,ale i pro jejich dospělé protějšky a tentokrát to platí i pro opačnou - zlou stranu barikády.Trošku lituji,že tvůrci nevyužili možnosti seriál alespň trochu rozumně uzavřít (stačilo by ukončit poslední díl o pár minut dřív) a bude třetí řada.Pokukd bude mít podobně sestupnou tendenci tak nás chraň bůh...40% ()

Houbiczska 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Ve zkratce - Druhá série LaK je příběhově daleko slabší, chybí ji zvraty navnazující diváka k dalším dílům, dějově není až tak zajímavá, finále je uspěchané a cliffhanger není až tak úderný jako v první sérii. První 2 díly jsou nevýrazné a netrpěliví diváci mohou váhat, zda seriál dále dokoukat, ale jakmile se přes ně přeneseme, jede už seriál ve starých kolejích a občas má i světlejší chvilky, jindy je naopak vyplněn nudnější vatou. Výsledek je neurážející fantasy teenage záležitost, která až tak sice nenudí, ale rozhodně z ní nejsem unešený jako ze série první, vlastně působí chvilkami až dost zbytečně. Pro fandy fajn a ti, kteří nebyli na větvi ani z první série, to mohou nejspíš i vynechat. ()

Galéria (115)

Reklama

Reklama