Rodina Zámkových čelí nejhorší noční můře. Osoba zodpovědná za zkázu v jejich životě se znova ukáže a dožaduje se jednoho z klíčů. (Netflix)

Nevka

Sám o sobě super díl. Problém je však evidentní a takřka tradiční. Když máte barák plný OP věcí (v toto případě klíčů), musíte postavy posouvat tak blbě, aby se jich ani nedotkly. Jinak by totiž nebylo vůbec co řešit a záporná strana by byla poražena lusknutím prstů. Stejný problém má třeba Strangeovo oko Agamotovo... ()

Necrotongue

Hmmm, zase jen za dvě, i když z diametrálně odlišných důvodů. Scénář přinesl tak nablblý děj, že jsem jen tupě zíral. Jak mě sezóna zpočátku bavila, tak mě teď deptá, ještěže do jejího konce zbývají jen tři epizody. Tohle byl typický příklad toho, že je pro požadovaný výsledek někdy nutno protlačit čtverec trojúhelníkovým otvorem. ()

ProgLaney

Teda celkově vzato mě tenhle seriál baví, ale takhle strašlivá snůška nelogickejch kroků a debilita celý rodiny (nejbystřejší je malej Bode) při konfrontaci s Lesserem mě až vytáčela. Velká škoda, kazí to celkovej dojem poměrně dost. A to jsem si myslel, že mě rozčiluje jen Kinsey. ()

LachtanShows

Nejnesympatičtější debílek se sice zaslouží o vskutku fungující napětí a několik důvodů udržet divákovu pozornost, sám herec je ale snad odpornější než postava, kterou zvtárňuje, že jsem se modlil pro chvíle, kdy z obrazovky vypadne. ()

warrenur

Tak otravny herecky prejav snad matka Lockovcov doteraz nemala. Nehovoriac o tom, ze "zvraty" boli tak priehladne nalinkovane, ze som musel zacat posuvat dej dopredu. Uz v polovici serie som zacal vnimat zostupnu tendenciu a kazda dalsia cast ma v tom utvrdzuje. Posledne casti rychlo dopozeram, ked uz som venoval svoj cas tolkym epizodam, ale pochybujem, ze sa dockam kvalitnejsieho dielu. ()

Solverino odpad!

Otřesný díl... banda neschopných debilů ztratí skoro všechno - jen kvůli své totální neschopnosti... nedá se na skoro vůbec dívat, otřesné... jedině to rychle posouvat a snažit se přeskočit do dalšího děje... otřesné až do konce, banda totálních nesympatických debilů, celá rodina. Fuj, to jsem se nasral, se na to dívat. ()

Boban_23

Bože. Místo, aby používali ty topovky, co mají po celým baráku, jako třeba tu skříňku, tak si všichni nechali snížít IQ na 50 a všechny klíče si nechali vzít. Fakt bída ten scénář. ()