Po nálezu nového mocného klíče se Bóďův duch vznáší nad zemí. Tyler se nechá unést svým hněvem. Kinsey si uvědomí, jak moc ji svazuje vlastní strach. (Netflix)

Trevor

Pri všetkej úcte k celému týmu, ktorý sa o seriál stará tak aby človek popoludní sledoval seriál a nemohol si ani pri poriadnom vyhraní sa s nastaveniami obrazu pozrieť scénu, pri ktorej lieta Bode pomedzi stromy je katastrofa a nech sa akokoľvek podarili výlety v úvode práve do hlavy Bodeho či neskôr Kinsey tento fakt zatienil úplne všetko ostatné. Doslova zatienil. A , povedzme si na rovinu, scéna v ktorej sotí žena mladého chlapca pod kolesá prichádzajúceho metra tiež nebola zrovna dobrým nápadom, pretože seriál sa vysiela aj v západnej civilizácii a tam pomerne často psychicky chorí ľudia, ktorí rozhodne nie sú pôvodnými obyvateľmi krajiny v ktorej aktuálne žijú páchajú podobné veci. Ale tak keďže pod vlak hodí z trojice detí bieleho chlapca, je to dostatočne politicky korektné. Toľko k Netflixu. ()

Necrotongue

Nemůžu si pomoct, ale po třech epizodách mám pořád pocit, že sleduji rodinný seriál, což mě deptá. Tak, to by byla negativa. Protože jsem opět hodnotil čtyřmi kousky, je jasné, že jsem se se svými pocity porval, a nebudu vám lhát- dal jsem jim na držku. Mě ty klíče prostě baví natolik, že leccos překousnu. ()