Původ světa

• Francúzsko L'Origine du monde (viac)

Jeanu-Louisovi přestane bít srdce a čeká ho vyloženě oidipovský problém. Jestli nechce za tři dny umřít, musí matku požádat o něco nepředstavitelného. (Netflix)

C0r0ner

Místy solidní sranda, místy zase trapnost až ubohost, ale to naštěstí poměrně málo. Jinak to pěkně uteklo, zase to bylo něco trošku jiného a dalo se na to v pohodě dodívat, takže i když je to na pomezí, přikloním se ke čtyřem hvězdičkám, protože tři dávám horším filmům. 70% ()

Aljak

Námetovo to znelo zaujímavo, ale ustredná "zápletka" viac než úchylná, teda aspoň na môj vkus. Avšak veľkú úlohu tu zohrala konverzačná schéma, ktorá azda ako jediná ťahala tento film dopredu. No vo svojej podstate to bolo výsostne nemorálne a znevažujúce "dielo", ktoré sa mi vôbec nepáčilo. Štýl humoru by sa mi za iných okolností celkom pozdával, ale nie v rámci tejto témy. Viac ako 2* (aj to len za dialógy) veru nedám. ()

djfun

Tak jak si s timhle, do píči, poradit?! Ne, nejsem vulgární, je to fakt s kterym mi dáte po shlédnutí stopro za pravdu:)) A fakt je možná i to, že potenciál byl u tohoto bijáku asi lehce promarněn, některé scény vyšuměly do prázdna a chvílema to zavánělo i trapností, ale co je "fuckt" fakt, že na mnoha místech jsem řval smíchy, jako už dlouho ne! Shovívavé 4 hvězdy za vskutku originalitu a hlavně fakt za ten smích:) ()

vinducha

Naprosto geniální , pána Laffita zatím jediný režijní počin , kde si mrsknul i hlavní roli a my se smáli celou dobu sledování . Jako by Toc Toc a Carnage měli bejby. Skvěle jak si frantíci vystačili s cca 5 - 6 herci , tam kdy by amíci potřebovali 2 plné autobusy . Bravo tleskám a více takových nádherných komedií. ()