Matchday: Inside FC Barcelona

Oriol Querol

Kamera:

Pol Rodríguez

John Malkovich (rozprávač), Lionel Messi

Matchday: Inside FC Barcelona je televizní dokumentární série videopůjčovny Rakuten TV, která nabízí pohled do zákulisí fotbalového klubu FC Barcelona. Epizody jsou vždy zaměřeny na konkrétní hráče a konkrétní zápas, podíváte se tak nejen do kabiny jednoho z nejlepších fotbalových klubů na světě, ale i do tréninkového centra a také k hráčům domů. Nechybí pak ani záběry ze zápasů. To vše s vysvětlujícím komentářem Johna Malkoviche. (Fantomas92)

Vargen

Výborně natočené, vtipné, dramatické, je tam prostě vše. Povinnost vidět pro každého Culé. Na některé hráče si poté možná i poopravite názor. VISCA EL BARCA! ()

ozeki

Barcelona není můj oblíbený tým (čti: nemám ji vůbec rád) a Suaréz s Busquetsem nepatří mezi mé oblíbence (čti: konkrétně tyhle 2 považuji za největší zmrdy vůbec). Přesto se tvůrcům díky pěknému modelu a dobré dramatizaci povedlo hodně přitažlivé dílo. Oproti hře Barcelony to ani moc nenudilo (čti: je to hodně koukatelný) a dokonce se tam mezi tou bandou schovává i pár sympaťáků (čti: s Piquém je docela sranda a ještě si navlíká Shakiru). Nejvíc jsem si jakožto fanoušek United užil díl s jejich dvojzápasem ve čtvrtfinále LM a potom ještě odvetu semifinále na Anfield (ačkoliv jinak ty mrdky od Brouků samozřejmě nemusím). Messi je bůh, ale jinak čumí, jak když neumí do 5 napočítat a za 8 dílů ze sebe vysouká množství vět, že byste je spočítali na prstech jedný ruky. A Suaréze, kterej jde při každým souboji do pádu, během kterýho už si většinou přivolává tým mediků, mít rád nezačnu. ()

celticek

Pro fotbalového fanouška snad nemůže existovat lepší seriál. Velký respekt, že si vůbec dovolili jenom Barcu nevyzdvihovat, ale ukázali taky ostudnou prohru na Anfieldu 4:0. To je taky nejlepší epizoda. Některé hráče jsem měl možnost díky dokumentu poznat lépe a jde vidět, že opravdu fungují jako rodina, ale pro takové typy jako třeba Ibra to vážně není:) Barcelona je velkoklub se vším všudy, neskutečné jsou třeba jmenovky na skříňkách s předešlými majiteli. Leo je legenda legend. Perfektně zpracováno, jak zápasy (které jsou vyvrcholením každé epizody), tak dýchánky a grilovačky. Bomba! ()