Vyšetrovanie mimoriadne brutálnej bankovej lúpeže spôsobí agentom FBI Motgomerymu (Christopher Meloni) a Wellsovi (Adrian Grenier) nielen pár nových vrások na čele, ale i poriadny hlavybôľ... Pri pozornejšom pohľade z akéhokoľvek uhla skrátka akosi vôbec nedáva zmysel, prečo páchatelia ulúpené peniaze – nejde totiž o fazuľky, ale o 3 milióny dolárov – obratom darovali charitatívnej organizácii a nenechali si z nich ani cent! Navyše všetky stopy a dôkazy až príliš okato smerujú k majiteľovi vylúpenej banky Hubertovi (Bruce Willis) a viacerým jeho vplyvným klientom... No keď sa FBI do prípadu poriadne oprie a vzápätí dôjde k ďalšej šialenej lúpeži, už niet pochýb o tom, že ide o oveľa väčšie a desivejšie sprisahanie, ako si ktokoľvek na správnej strane zákona pôvodne vôbec dokázal predstaviť! (TV Markíza)

Wacoslav1

Ok nebudu nadávat, že je v tom filmu málo akce to se po traileru dalo očekávat. Kupodivu nemá ani úplně blbej scénář a dokonce to dává i smysl. Co mi vadí jak hrozně vážně se ten film tváří to mi u podobnýho béčka nesedí. Navíc Bautista totálně nevyužitej. Pokud nezvladatelně toužíte po nějakým filmu s výskytem znuděnýho Vyliže v roli statisty, tak si dejte radši Precious cargo to je aspoň nenáročná zábava co si na nic nehraje.35% ()

Malarkey

Bruce Willis je fakt mentál. Jak se herec devadesátkových vrcholových akčňáků dostane do takové sračky, to mi hlava nebere. Kdyby alespoň hrál toho agenta FBI. Na toho by se dalo nalepit alespoň tucet hlášek. On ale raději podepíše smlouvu na nějakýho vyteplenýho majitele banky a ještě stojí za hovno. ()

malylada

Tak příjemné překvapení s kvalitním hereckým ansáblem a jen se trošku divím, proč Willis bere role, kde hraje druhé housle. Nejslabším stránkou filmu je neučesaný scénář, který má dost nevyrovnané pasáže, příliš moc postav, aby dokázal skloubit akční thriller s vývojem postav, vztahy. Herci odvedli na svých postavách slušnou práci a akce v bankách je dobrá. Za mě určitě ten lepší z filmů s Willisem, za poslední dobu......6/10 ()

Corpsegrinder

Taková normální televizní kriminálka, na to že jsem čekal že to půjde rovnou do odpadu to nedopadlo tak hrozně. Nejsem žádnej expert na tyhle laciný srágory a jedinej důvod proč jsem si tohle dal bylo ze zvědavosti jelikož režisér má na kontě tři solidní filmy (Aggression Scale + Silent Night + Under the Bed), a taky protože to neni náká píčárna s Dolphem Lundgrenem točená v Uzbekistánu. Zápletka je hrozně blbá a nesmyslná a myslim že ta parta s maskama alá Army of Two by šla využít trochu líp. Že by se film tvářil nějak vážně bych neřekl, hlavně protože celá role Bruce Willise je k smíchu stejně jako jeho kariéra hnijící v DVD žumpě posledních 6 let. Vsadim se že jeho asi 10 minut na scéně sežralo tak půlku rozpočtu. A ten konec? Totální komedie už. Dvě hvězdy víceméně za to že to úspěšně skrývá nízkej rozpočet a že to udrželo mojí pozornost až do konce. ()

Likan7

Má tohle Bruce zapotřebí? Proč nedokáže stárnout se ctí? Vždyť i takovej Sly je v důchodu celkem vážený. Záškodníci by byl průměrný akční thriller, kdyby tu byl lepší režisér, scénárista a alespoň špetka představivosti a něčeho novýho. Tohle je překombinovaná nuda, prostě guláš, která ani rádoby šokujícím finále nedokáže, aby jste u toho neklimbali. Když je ve filmu nejlepší herec Dave Bautista, tak je to na zamyšlení. Ale ten Willis je fakt k smíchu.. ()

• Agent Montgomery (Christopher Meloni) má po celou dobu filmu pistoli Glock 17, ale během třetí loupeže se mu pistole změní na SIG-Sauer P226. (Maulincio)
  • Tři z lupičů jsou vybaveni pistolemi SIG-Sauer P226, Glock 17, Colt M1911A1 a útočnými puškami Heckler & Koch HK416. Čtvrtý má brokovnici Serbu Super Shorty a pistoli Glock 17. (Maulincio)