Po osudovém večírku u Brockenhurstových dal Oliver doma před Susan průchod svému vzteku, že jeho otec investoval do Charlesova podnikání. A veselo bylo i u Trenchardů, kde Anne vyčetla Jamesovi, že jí neřekl o svých kontaktech s Charlesem, zatímco on jí vmetl, že vyzrazením rodinného tajemství ohrozila jejich pověst. Ctižádostivá Susan mezitím navázala milostný poměr s Johnem Bellasisem, který je společně se svým zadluženým otcem Stephenem pevně rozhodnut zjistit o Charlesovi víc. Nic netušící Charles se mezitím pomalu sbližuje s Johnovou snoubenkou lady Marií. (Česká televize)

Necrotongue

Tvůrci tentokrát vrátili děj tam, kde bych ho chtěl mít. Pravda, nedozvěděl jsem se toho příliš o cenách komodit a o podnikatelských záměrech, zato jsem se ale dočkal tradičních manipulací a intrik viktoriánské Anglie. A právě na tyto záludnosti v podání naprosto morálních jedinců jsem se těšil. Rozhodilo mě jen to, že Tara Fitzgerald hraje v seriálu matku ženské hrdinky. V takových momentech náhlého prozření mi vždycky dojde, že už asi taky něco pamatuju... / Poučení: Za všech okolností dbejte na antikoncepci. ()