Príbeh bývalého policajného detektíva, ktorý po diskreditácii v práci odíde z mesta a žije v horách. Jeho pokojný život sa však skončí, keď ho jeho bývalá manželka, súkromné očko, požiada o pomoc v prípade vraždy, ktorú údajne spáchal excentrický televízny herec. (TV JOJ)

filipvrbik

Velmi špatné. S takovou sestavou herců, jsem čekal film o mnoho levelů výš. Mel Gibson je sice dobrý a Charlie Hunnam ujde, ale co je to platné, když příběh je plný soustavných keců a spousty nudy. Nic, fakt nic, kromě Pinchova domu, nestojí za zmínku. Akční thriller si představuju úplně jinak - za prvé, že bude akční, a za druhé, že bude napínavý, toto není ani jedno - a bohužel komedie, nebo parodie to taky není, snad kdyby to pojali, jako drama ...20% ()

HellFire

Přiznám se bez mučení, že mám fakt rád Charlieho Hunmana, ten kluk je přirozený talent a chemie mezi ním a Lucy Fry je opravdu přirozená. Přidejte k tomu Mela Gibsona a dostanete pohodový film, na který se dobře dívá, což je v poslední době v Hollywoodu zázrak. Škoda jenom, že filmu chybí ono „cosi“, co by po pozvedlo na vyšší úroveň. Je to totiž po všech stránkách moc povedené řemeslo. ()

Rominator

Bývalý losangeleský policejní detektiv Charlie Waldo (Charlie Hunnam) je přes svojí expřítelkyni Lorenu (Morena Baccarin) a média vtažen do vyšetřování vraždy Moniky Alastair. Mezi hlavní podezřelé patří její manžel, herec Alastair Pinch (Mel Gibson)... Film se může pochlubit slušným hereckým obsazením. Moje hlavní výtka se týká příběhu, který mohl být svižnější. ()

Xmilden

Mel Gibson ve vedlejší roli v zajímavějším filmu než jsem si původně myslel. Pro mě osobně zajímavá hra, při hledání vraha. Taková ta slabší verze Čínské čtvrti, kdy se detektiv toulá městem, aby odhalil pravdu. A divák z první řady sleduje vývoj případu. Hunnamovi tyhle role začínají hodně slušet. 65% ()

Johnny.ARN

Pre neznalého fajn krimi, lenže pre nás ostatných, čo máme napozeraný žáner a vieme ako sa to aktuálne točí, tak vraj je jasný od začiatku. Cením ale GIbsona, že konečne dobre a aj zvyšok osadenstva bol fajn. Neunudí, ale mňa to nejak extra nenadchlo. Našťastie pri pár momentoch som sa uškrnul. 2 z 5 ()

• Natáčalo sa v júni a júli 2019 v amerických štátoch Georgia a Kalifornia. (MikaelSVK)