Kolo času - Série 2 (2023) (séria)

Co se mělo stát (S02E08)

(epizóda)
  • USA What Was Meant to Be

Osud přivede Randa s ostatními k nevyhnutelnému střetu s dosud nejhrozivějšími nepřáteli. (Prime Video)

Martrix

Kurňa, takhle má vypadat finále řady, nebo klidné i celého seriálu! V žánru fantasy, je to díky selhání tvůrců Prstenů moci i Zaklínače, ojedinělý jev. Kdysi mě Expanse tak nadchla, že jsem se v přestávce mezi řadami pustil do knižní předlohy. Teď mám podobné nutkání. Druhá řada byla o level lepší, než první a celkově....skvělý seriál. Zasloužil by si výpravu/peníze Pána prstenů. ()

Raid91

To se pos*ali... ne, celou dobu ten seriál působí tak komorně a oni tam v poslední epizodě drobnou téměř hodinovou akci. Nádherné finále a teď se opravdu nemůžu dočkat třetí série. Konečně fantasy seriál, který působí tak komplexně a pokud bude kvalita stoupat jako v případě první a druhé série (a že to je sakra velký skok jak v kvalitě tak narrativu) tak 4. nebo 5. série bude konkurence schopna Game of Thrones a to je skvělé. Poprvé dávám vyšší než 9 a celkově sérii 8,5. Opravdu jsem se bavil až na pár nelogickych blbosti ale je to fantasy a to si pravidla kolikrát maličko ohne pro potřebu příběhu ()

Ingtar2

Dovie'andi sa tovya sagain! The Dragon has been born again! All rejoice... or be fucking scared. Tomu hovorím finále. Whitecloaks, snažiaci sa zabiť Aes Sedai. Seanchania, snažiaci sa získať naspäť kráľovstvo Aurthura Hawkwinga. Forsaken snažiaci sa získať Randa a ostatných na stranu tieňa. Aielovia snažiaci sa nájsť Car'a'carna. A Emond's Field five a ich snaha prežiť. A toto všetko v neskutočnom mixe akcie a intríg. Nemyslím, že má zmysel hodnotiť herecké výkony, postavy, alebo Mata a jeho moment, pri ktorom som sa asi možno trochu prestal ovládať. Konečne vidíme Gaidala Caina, Birgitte (po namedropnutí v S01xE04) a Arthura Hawkwinga! A máme potvrdeného Piateho Forsaken, Sammaela! A konečne stretávame Moghedien. Laia Costa je skvelá a absolútne nepomáha mojej nezdravej crush na Forsaken zvanú pavúčica. Je tu síce zopár vecí ktoré by som spravil inak, a určite by som Randovi dal konečne nejaký veľký moment (halo ten Indiana Jones na Turaka bol pekny ale come on). V tretej sérii bude Rand hlavnou postavou, tak snáď konečne dostaneme isté momenty. Jo, a aby som nezabudol, MÁME POTVRDENÉHO MORIDINA LET'S FUCKING GOOO. 100%, 5%. ()

sanchez0x

Epic finish.. drak a některé další efekty mohly být vytvořeny trochu lépe (i třeba více abstraktně) ale celkově je to extrémně silné... ()