H34D

Z dostupných talk-show mi po DVTV přijde Real Talk nejlepší. Lili jsem sice nepřišel na chuť okamžitě, ale postupem času jsem v ní objevil unikátní schopnost se spontánně rozesmát, uvolnit atmosféru, jakož i pokládat velmi dobře mířené a nekompromisní otázky. Je to podle mě skvělá moderátorka. Real Talk je taky nejlépe zvládnutý vizuálně, líbí se mi, že Lili preferuje prostory u hosta, vybere zpravidla dvě obrazovké kompozice, které prostříhává. Také výběr hostů oceňuji, sice nejsem příznivcem populární kultury a trendů, ale Lili zabrousí někdy i do neurovědy, sexuologie, žurnalistiky, reklamy a obecně rozhovory s odborníky se mi zdají lepší než rozhovory s celebritami. 8/10 ()

BoPo

Zo začiatku boli dojmy dosť pozitívne, ale čím viac dielov som videl, tým sa vnútorné hodnotenie viac a viac prepadalo. Výber hosťov fajn, aj keď teda na môj vkus sa tu objavujú pomerne nezaujímavé indivíduá. Až priveľmi orientované na pubertálne publikum. Lili sa tak nejako pýši tým, že sa nebojí pýtať na prachy, majetkové pomery a veci o ktorých sa bežne nehovorí. No, milá Lili, bez tak ti vo väčšine prípadov povedia hovno, alebo mlžia, takže snaha pekná, ale nič nové reálne neprinášaš. A príde mi, že v rozhovoroch až priveľmi rieši samú seba. ()

Stanislav_H

„… A pak ses mě ptala na loajalitu a nazvala jsi loajalitu přizdisráčstvím. A já se tě ptám, jak jsi na takovouhle píčovinu přišla…“ Inu, host od hosta. V případě JXD nepřekvapivě za pět (hvězd). ()

Luicy

Osobně mám radši rozhovory s odborníky ve svých oborech, nežli tlachání s rádoby celebritkami dnešní doby, nicméně i tak si myslím, že se jedná o relativně dobrou talk-show, která dokáže místy i pobavit. Atmosféra je zde dosti uvolněná, příjemná. Na moderátorce se mi moc líbí její upřímnost a nabroušený jazýček, kterým střílí řadu dobře položených nekompromisních otázek, avšak jediné, co je mi trochu proti srsti, je neustálé se vyptávání na peníze, příjmy atp. Nemám to moc ráda a vůbec mě to nezajímá, avšak nebudu si dělat iluze. V dnešní době lidi neřeší nic jiného... :) ()

Lachtaan

Podcasty jsem si v nedávné době zvykl, stejně tak jako asi polovina světové populace, poslouchat ve velkém a ty, které se vydávají formou rozhovorů, mě baví rozhodně nejvíce. Jsem teda tím náročným posluchačem/divákem, co si pečlivě vybírá díl podle daného hosta, ale Lili si dokáže do svého pořadu zvát z valné většiny hodně poutavé osobnosti a se svým neodbytným přístupem a místy až dotěrnými otázkami mě její moderování dost baví. Na poli všech obdobných interview shows na českém YouTubu a dalších platformách se Real Talk pohybuje v té lepší půlce. ()

dan4815

Mám rád tu uvolněnou atmosféru a zajímavé otázky. Interiéry jsou dobře zvolené. Jen díly, kde je nějaký český zpěvák stojí za hovno. ()

SidneyP

Jo, moderátorka celkem milfka, ale jinak mě dost sere. Ta její slovní (ne)zásoba, hrdelní zvuky, prostě naprostý opak profesionální moderátorky, tyvole no... nedávám. ()

Binne

Dobrá talk-show, především pak proto, že dá velký prostor divákovi, aby si udělal na hosta názor. Několik výtek by zde bylo: "Tak tohle ale není pořad primárně o názorech slečny Lili, že?", někdy mi přijde až neuvěřitelné, jak je Lili neschopná reagovat na skutečně dobré argumenty některých svých hostů. Říkám si v takových momentech, že někteří by si zasloužili mnohem rovnocennějšího oponenta, než je slečna moderátorka - a to i tací hosté, kteří jsou mi velmi nesympatičtí (Ema Smetana, která mě velmi mile překvapila), Lili se snažila být ofenzivní, nicméně na to neměla náboje. Několik dílů bylo ovšem za plný počet hvězd a to především kvůli výběru hosta (Horák, Sedláček...), kteří dostali velký prostor a zároveň bylo zcela evidentní, že Lili umí do vnést jistý pocit bezpečí a dobré atmosféry, což je v podobném žánru důležité. ()

jigsaw44

Na rozdiel od iných podcastov má moderátorka vybielené zuby a hostí sa pýta aj na to koľko zarábajú a na ostatné financie. To je jediná vec, čím to je iné. ()

slatkakuca

Baví mě, že je moderátorka vždycky výborně na svoje hosty připravená a o problematice má načteno a dává dobré otázky. A především se snaží zjistit jejich pohled na různá sociální témata. Za pozitivní též považuji délku pořadu, protože toho zvládne se svými hosty probrat hodně a divák nemá v hlavě spousty dalších otázek. Trošku mi vadí její cool slovník, když vede rozhovor především se zástupci rapové scény, přijde mi, že pak sklouzává k tomu jejich pozérství. ()