Třináctiletý Sam Cleary (Javon 'Wanna' Walton) má podezření, že jeho záhadně samotářský soused pan Smith (Sylvester Stallone) je ve skutečnosti legendární hrdina Samaritán, který byl před 25 lety prohlášen za mrtvého. Zločinnost je na vzestupu, město balancuje na hraně chaosu a Sam se rozhodne vylákat svého souseda z úkrytu, aby zachránil město před zkázou. (Prime Video)

Cervenak

Celkom príjemná jednohubka. Mileniálski trtkovia vám budú tvrdiť, že je to nuda na skapanie, pretože tam každých 7 minút nevypuknú digitálne veľkochujoviny, nie sú tam vrieskajúce kozy, otravne pizdujúce zelené právničky a podobné radosti. Ja som dostal solídne vystavanú superhrdinskú variáciu na Rockyho so spoľahlivým Slyom. Väčšia akcia vypukne až v poslednej polhodine, ale ten "hammer time" je celkom výživný (samozrejme, pomohlo by šťavnatejšie gore, ale film je v podstate PG-13). Prekvapujúci zvrat je jasný už od začiatku, ale napriek tomu má "odhalenie" gule. 7/10, nech nežeriem. ()

verbal

Rezivějící děda Stalone ještě evidentně nechce na vrakoviště, a aby z posledních sil chytil vlnu mezi divácky majoritními vypatlanými fuckany a dospělými lopatami na jejich mentální úrovni, navlékl pitkáče a nechal ze sebe udělat supergeje. No supergeje, on je to spíš takový těžce pohřbitelný morousovitý a ze supernehojivých rozbolavělých kloubů permanentně nasraný důchodce a hrdina dělnické třídy v sociálním dramatu z neutěšené atlantské spodiny, jehož, jakož i diváka, celou hrací dobu neskutečně sere krajně nesympatický potrat nějaké přičmoudlé uklízečky. Což je dvacet minut před koncem už natolik nesnesitelné, že traumatizovaný geront vztekle vygangbanguje celou kohortu zlých anarchistických smažek a vězňů, načež se stěžejním, a pro některé slabší kusy možná i překvapivým, fakáčem odkráčí k zapadající popelnici. Je to sice až mongoloidně jednoduché, osmdesátkově kýčovité a přímočaré a Slajouš vystřihl prostě jen svou další pásovou kreaci slaboduchého, ovšem morálně ukotveného mručivého huhňala, avšak oproti Mrvelovským a jiným omalovánkovým pičočalamádám vám tam nikdo nemaluje svět na růžovo, abyste spokojeně přežvykovali a stádově kupovali předražené Konversky a Eply, urputně se nesnaží dělat z vás dvě hodiny buzeranty, nenutí vás přešít si hned po skončení projekce pohlaví ani se okamžitě nastěhovat do ghetta vydržovat a objímat tam negry, kteroužto mnohem dementnější demagogii pro lehce pasitelné tupolidi neobratně maskuje tunami digitálního mrdníku. A ten tam, dmsm, spousta těch zdejších uhnívajících kořenových systémů zjevně postrádala, proto se to povaluje okolo padesáti procent a je to „nesmysl“, „blbost“, „tupost“, „primitívny scenár“ alebo „tragédia“, jako by Assvendžři, Šazami, Mudr. Divní či Wonderkrávy byli nějaké prüdce müslitelské velesqosty pro zarputilé yntelechtuány. Chicht! Je to prostě stejná mentálně zaostalá, furtdokolová sračka jako devadesát procent zaudiovizualizovaných leporel, ovšem tentokrát alespoň sračka, která si na nic nehraje, pouťově nementoruje, nedělá z retardovaných solvin retardované neomarxisty a má nostalgicky staroškolského Silvestra. ()

Enšpígl

Teda nečekal jsem, že mě bude na stará kolena Sly bavit, ale podařlo se. Je to jednoduchý, zlo - dobro a fanálový střet, proč vymýšlet nějaký voloviny, když tohle funguje a zatraceně dobře funguje. Jen mohl ten konec být vygradpvaný trošku více, ale líbila se mě ta špinavá atmosféra a docela jsem si říkal, že Sly asi rád má pořád něco na hlavě, když tam vesměs pořád  kapucínoval. ()

T2

║Rozpočet $100miliónov║ Stallone super hrdinom, tak to tu už dlho nebolo a ešte na staré kolená. Neviem či ten rozpočet zodpovedá kvalite filmu. /50%/ ()

Algernons

Filmu jsem opravdu fandil, Averyho jsem si docela oblíbil a pro Stallona to působilo jako perfektní role. Fajn koncept, parádní obsazení, přijemná režie, avšak nezvládnutá dramaturgie se scénářem. Hodně věcí je tu prvoplánových, nevybudovaných, nezasloužených. Místy to má strašně konfliktní tón, u kterého nevím jestli má být karikaturní naschvál nebo ne. Celé je to na můj vkus až moc pitomé a nafouklé... donutit tvůrce párkrát přepsat scénář a vecpat to do 90 minut, aby scény měli víc než jeden důvod existence, tak by to bylo suprové Béčko, takto se jedná o příliš dlouhou nudu, která toho zas tolik nenabízí. 4/10 ()

Fr

„SAMARITÁN ŽIJE!…“   To je tak pitomý! Cílová skupina děti? Hrozná akce, děsný herecký výkony (všech) a nechápu, proč je to tak dlouhý? Asi aby mohl Sly mentorovat… Vobčas se mi u toho dělá špatně, hlavně proto, že jsem do toho šel dobrovolně. Kravina, která za ten čas rozhodně nestojí! A Sly? Hele… zlatej Cage v „Praseti“.   /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zajímám se o binární štěpení.  2.) Hledám superhrdinu. Beru kohokoliv!.  ///  Thx za titule „Pavla Le Roch“.                PŘÍBĚH  ***  HUMOR  ne  AKCE  **  NAPĚTÍ  ne ()

tron

Pravdupovediac som to po všetkých tých odkladoch čakal oveľa, oveľa horšie. Bolo to tak akurát dlhé a nechýbala prekvapivo slušne robustná akcia. Nebolo je však veľa. Scenár je neobjavný, plný očakávaných situácií. Azda s výnimkou šokujúceho finálneho twistu, hoc sa priznám, že som ho odhalil asi o hodinu skôr, takže vlastne neviem, či skutočne je šokujúci... Kasting je až na Slya (ktorý sa pomaly ale isto blíži k osemdesiatke, ale rozhodne na to nevyzerá, dole klobúk) a Dána Piloua Asbæka béčkarský. Ale chlapec je znesiteľný a má so Sylvestrom adekvátnu chémiu. Katastrofa to nie je. Páčila sa mi „apokalyptická“ atmosféra nebezpečných amerických ulíc, ktorými je lepšie nechodiť ani počas dňa, nieto ešte v noci (kedysi v 80. a trochu aj 90. rokoch bola v móde, viď. Maniac Cop alebo dokonca Sám doma 2). Resumé: je to dobré, ale zázrak to nie je. ()

B!shop

Lepsi nez jsem cekal, ale horsi nez to mohlo bejt. Rozhodne plus je, ze film nema pres dve hodiny a nesnazi se napodobovat rozjuchany digifesty od MCU. Tohle je svoji spinavou a drsnou atmosferou mnohem bliz Spawnovi, Robocopovi a vlastne i Batmanovi, ono se ostatne to mesto moc od Gothamu nelisi. Dej i scenar jsou sice extra jednoduchy a dialogy se omezujou jen na nutny minimum, ale nejakym zazrakem to proste funguje, film i kdyz odsejpa hodne pomalu a bliz ma spis k nejakymu drama z ghetta, tak po celou dobu bavi a kdyz uz dojde na nejakou akci, tak je hodne fajn. Jako celek proste fajn oldschoolova zalezitost s perfektne charismatickym Slyem, kterej se sice musi hodne snazit, aby jeho postava nezacala pripominat Rockyho, ale do role se hodi skvele. Takze za me proste spokojenost. ()

choze

Mohla to být fajn rodinná komiksovka o zestárlém supergerojovi mentorujícím svého dětského fanouška, perfektně ušitá na tělo Slyovi. Ale ten zoufale nenápaditý scénář, režie i závěrečná masivní akce z toho dělá film sotva na jedno zkouknutí. ()

Eliott

Bylo mi jasné, že to nebude žádný zázrak a upřímně jsem to podstoupil jen kvůli vkusnému traileru a hlavně mé oblíbené postarší hvězdičce. Ukázka naslibovala hory doly, realita však byla úplně jiné kafe. Sledovat pak po většinu stopáže malé, nesympatické děcko v hlavní roli mi činilo opravdu velké utrpení. Jako by nestačilo, že příběh za moc nestál a celé to bylo přinejmenším hloupé. Snaha získat si mladší diváky takto kýčovitým malým fakanem je skutečně pozoruhodná. Proto jsem se docela dost nudil a vlastně bych vám ani nedokázal odpovědět, proč jsem to dokoukal až do konce. Později sice Samaritán dostane výrazně více prostoru, ale jen těžko již může něco zachránit. Vždyť já ani nedokázal pochopit z jakého důvodu si toho kluka vůbec oblíbil. Jasně, byla to s prominutím tak trochu sračka. Na druhou stranu však smekám před výkonem Sylvestra Stallone, neboť ten mne rozhodně nezklamal. Je až k neuvěření, jakou roli je ve svých takřka osmdesáti schopen věrně ztvárnit! 30% ()

Spiker01

Dlouho odkládaný kousek od Julia Averyho (jehož Overlord před pár lety se mi celkem dost líbil) to nakonec dotáhl jen na Amazon a vzhledem k výsledku se vlastně není čemu divit. Nebýt Slye, jedná se o naprosto zaměnitelný komiksový superhrdinský (meh, už je to nuda) příběh s obyčejnou akcí a ještě obyčejnějším průběhem. Do kina bych na to rozhodně nešel. Průměr. ()

Nevka

Není to vyloženě zlé. Po té bídě, kterou Samaritán v recenzích dostal jsem čekal podstatně větší hrůzu. Takhle mi bylo naservírováno superhrdinské béčko, které má sice trochu předvídatelný závěr, ale na jedno zhlédnutí neurazí. Rozhodně je to výrazně lepší než pokračování Plánu útěku. ()

Wacoslav1

Ach jo Slaji bylo to nutný? Bohužel musím konstatovat, že tenhle pokus o drsný temnější stařecký superhrdinský film se vpravdě nepovedl. Já neříkám, že se to Sly nesnaží alespoň narozdíl od jiných dělat oldschool, ale působí to stejně hnusně digitálně jako většina dnešní filmový produkce. Navíc celá ta linie s tím otravným klukem šla úplně mimo mě a tak mě nerozhodilo ani to rádoby překvapivé rozuzlení. No nic k některým hrdinům mého dětství chovám pořád respekt, ale možná už by bylo lepší kdyby nic netočili.15% ()

2Pac

Sly sa po dlhej dobe ◇od Dredda◇ dal na superhrdinu a znovu to dopadlo neslavne...snaha o vytvorenie novej francizy, oblecena do tuctoveho akcnaku z 90tych rokov so vsetkymi moznymi klise a stupidnymi blbostami...akcny film pre 12-14 rocne publikum s pribehom na urovni podpriemernej pocitacovej hry... ()

Big_Boss

Sylvestr Stallone jako stárnoucí superhrdina, kterej se schoval do ústraní a jen jeden malej kluk ho může motivovat, aby se vrátil a zachránil svoje sousedství? To zní skoro jako něco z Rockyho, perfektně napsané přímo pro Stallona. Ale bohužel je film odfláknutý a nedotažený. Skoro jako kdyby se ani tvůrci nechtěli snažit, splácali rychle něco ve střižně, zjistili, že to na kino nestačí a rychle to hodily na streamovací služby. Mělo to potenciál být zajímavé béčko, ale to by se museli trochu upravit dialogy, vyvážit tón filmu, kdy jsem nevěděl jestli ito je komedie nebo drama, rozhodně upravit genericky nudné záporáky jak z 90. let, přidat nějakej zajímavej zvrat a ne takovej, kterej jsem odhadl v půlce filmu, ale tvůrci si mysleli že jsem moc blbej a že budu šokovanej zvratek, kterej si nechali až do finále. Stallonovo chemie s klukem byla fajn, ale pod le mě tomu chybělo to srdíčko. Škoda, takhle si to odnáší 4,5/10 ale rozhodně nemám důvod se na film někdy znovu podívat. ()

Xmilden

Když už Sly nosil v hlavě nějakou komiksovou myšlenku, možná že ji tam bylo dobře a měla tam také zůstat. On ten výsledek dlouho očekávaného Samaritána totiž nestojí za nic. 40% ()

Shakers

Aj Sly očividne chce ísť s dobov a tak si zahral superhrdinu na dôchodku. Stallone je aj v 76 rokoch stále vo forme a jeho podanie superhrdinu ma celkom bavilo, pretože to tak trochu hral ako Rocky. Mentorské rady do života a podobne nechýbajú, ale toto je poloha, ktorá mu sedí. Horšie je to už s príbehom, či zápornou stranou a hlavne za kamerou. Príbeh síce nestrhne, ale ani vyložene nenudí, takže povedzme, že je to v norme. Euron s Game of Thrones vyzerá ako psychoš, ale moc ma nebavil v úlohe hlavného zloducha. Najväčší problém mám asi s tým, kto stál za kamerou, respektíve sedel v režisérskom kresielku, pretože ten neodviedol moc dobru robotu. Síce ma celý film bavil a nemôžem povedať, že by som sa vyložene nudil, chýbalo tomu niečo extra, niečo čo by ma strhlo a zdvihlo zo sedačky. Bohužiaľ nič také neprišlo. 65% - 3* ()

filmfanouch

Sylvester Stallone si na počátku své herecké kariéry vysnil osud charakterního herce, osud s ním měl ovšem jiné plány. Společně se Arnoldem Schwarzeneggerem a Brucem Willisem není Stallone brán jako člen svaté akční trojice pro nic za nic, jména postav jako Rocky, Rambo, John Spartan, Ray Tango, Gabe Walker či Barney Ross ho do análů akčního filmu nevyhnutelně zapsali. Ani Stallonea ovšem neminul směr superhrdinských filmů. Háček je v tom, že na Soudce Dredda by nejradši zapomněl i sám Stallone, role Stakara Ogorda v druhých Strážcích Galaxie spíše byla čestnou roličkou, kdy se na tom ve třetím dílu moc nezmění a zhruba stejně tomu je i s dabingem King Sharka v Sebevražedném oddílu Jamese Gunna. V novém superhrdinském filmu Samaritán, který je založen na stejnojmenných grafických románech. Dočkává se ovšem nakonec 76-letý Stallone důstojné superhrdinské role? Režie Samaritána se chopil Julius Avery, který stojí za snímkem Overlod, slušným hororovým béčkem, které mělo poměrně pěkný vizuál a nebálo se šetřit s poměrně drsnou brutalitou. A proto zamrzí, že Samaritán nedopadl líp. O poznání líp. Město Granite City se sice snaží být vyobrazené takovým způsobem, aby vedle něj Gotham vypadal jako letovisko a při jeho představování je snadné si představit, že by se v tomto městě plném chaosu mohl odehrát zajímavý film, Samaritán ovšem v tomto ohledu zklame. Představí sice zajímavé motivy a naznačí předpoklad k velkým věcem, ty ovšem při postupném průběhu shoří jako papír. Chyba ovšem není v Sylvesteru Stalloneovi. Ten je ve své roli solidní a ukazuje, že i na stará kolena neztrácí potřebnou akční fyzičku. Háček je v tom, že se Stalloneův solidně nastíněný hrdina nestal tváří jiného a mnohem lepšího filmu. Už při vystavění expozice se totiž ukazuje, že by možná byl zajímavější film, který by se odehrával mnoho let před události Samaritána, na období představeném ve filmu se ovšem kdovíjak zajímavá podívaná vystavět nedokáže. Především i proto, že se nedaří, aby stěžejní zvrat fungoval jako šokující zvrat. Na papíře by přitom nejspíš základní námět nepůsobil zase tolik nezajímavě a šel by třeba zpracovat i jako velmi zajímavé pojetí příběhu Batmana (klidně i ve formě návratu Batmana Christiana Balea). Jenomže nejhorší je snaha celý film budovat na překvapení, když nádech překvapení tento film neviděl ani z toho nejpomalejšího rychlíku. Při vzpomínání na Overlorda zamrzí, že Samaritánovi chybí něco, co by se dalo nazvat hezkým vizuálem, sympaticky funkční je alespoň soundtrack Kevina Kinera a Jeda Kurzela. Potěší důkaz o tom, že Pilou Asbæk šílené záporáky prostě umí a taky, že ústřední klučina Javon Walton po Euforii může znovu dokázat, že rozhodně není herecké dřevo. Dvakrát ovšem nepotěší fakt, že Samaritán očividně tak trochu zapsal svou dobu, kdy se v současné době jen veze po scénách a motivech, které již byli v jiných filmech a fungovali v nich o poznání lépe. Adept na svěží pojetí superhrdiny se rázem vlastně stává jen rutinní záležitostí, kde nefunguje snaha o nějaké motivy vykoupení a především Samaritán působí film, který brutálně neodhadl svou cílovku a neví, zda se chce být krapet drsnější podívanou či se chce zaměřit na mladší diváky. A díky tomu nedokáže úplně obstát ani pro jednu z potencionálních cílovek. U toho filmu nefunguje snaha útoku na emoce či snaha o nějakou tu velkolepost, protože se v průběhu definitivně ukáže, že jde jednoduše o béčko. Béčko, u kterého rázem dává smysl, že se z filmu původně zamyšleného pro kina stala exkluzivita pro Amazon Prime. Přesně jakoby si v Amazonu a zakoupeným MGM sedli a řekli si, že u tohohle filmu je cesta do kin sebevražda, protože na streamu tento film dvakrát nikoho neurazí. Jenže stačí výskyt digitálně omlazeného Stalloneho a následně i zbytek filmu, aby se ukázalo, že Samaritán dvakrát nedokáže uspokojit ani ty, kteří se již dávno oddávají čistě streamovacím novinkám. A při dalších vzpomínkách na Overlorda prostě zamrzí, že se Avery v akčních scénách nedokázal víc odvázat.  Sylvester Stallone si na počátku své herecké kariéry vysnil osud charakterního herce, osud s ním měl ovšem jiné plány. Společně se Arnoldem Schwarzeneggerem a Brucem Willisem není Stallone brán jako člen svaté akční trojice pro nic za nic, jména postav jako Rocky, Rambo, John Spartan, Ray Tango, Gabe Walker či Barney Ross ho do análů akčního filmu nevyhnutelně zapsali. Ani Stallonea ovšem neminul směr superhrdinských filmů. Háček je v tom, že na Soudce Dredda by nejradši zapomněl i sám Stallone, role Stakara Ogorda v druhých Strážcích Galaxie spíše byla čestnou roličkou, kdy se na tom ve třetím dílu moc nezmění a zhruba stejně tomu je i s dabingem King Sharka v Sebevražedném oddílu Jamese Gunna. V novém superhrdinském filmu Samaritán, který je založen na stejnojmenných grafických románech. Dočkává se ovšem nakonec 76-letý Stallone důstojné superhrdinské role? Režie Samaritána se chopil Julius Avery, který stojí za snímkem Overlod, slušným hororovým béčkem, které mělo poměrně pěkný vizuál a nebálo se šetřit s poměrně drsnou brutalitou. A proto zamrzí, že Samaritán nedopadl líp. O poznání líp. Město Granite City se sice snaží být vyobrazené takovým způsobem, aby vedle něj Gotham vypadal jako letovisko a při jeho představování je snadné si představit, že by se v tomto městě plném chaosu mohl odehrát zajímavý film, Samaritán ovšem v tomto ohledu zklame. Představí sice zajímavé motivy a naznačí předpoklad k velkým věcem, ty ovšem při postupném průběhu shoří jako papír. Chyba ovšem není v Sylvesteru Stalloneovi. Ten je ve své roli solidní a ukazuje, že i na stará kolena neztrácí potřebnou akční fyzičku. Háček je v tom, že se Stalloneův solidně nastíněný hrdina nestal tváří jiného a mnohem lepšího filmu. Už při vystavění expozice se totiž ukazuje, že by možná byl zajímavější film, který by se odehrával mnoho let před události Samaritána, na období představeném ve filmu se ovšem kdovíjak zajímavá podívaná vystavět nedokáže. Především i proto, že se nedaří, aby stěžejní zvrat fungoval jako šokující zvrat. Na papíře by přitom nejspíš základní námět nepůsobil zase tolik nezajímavě a šel by třeba zpracovat i jako velmi zajímavé pojetí příběhu Batmana (klidně i ve formě návratu Batmana Christiana Balea). Jenomže nejhorší je snaha celý film budovat na překvapení, když nádech překvapení tento film neviděl ani z toho nejpomalejšího rychlíku. Při vzpomínání na Overlorda zamrzí, že Samaritánovi chybí něco, co by se dalo nazvat hezkým vizuálem, sympaticky funkční je alespoň soundtrack Kevina Kinera a Jeda Kurzela. Potěší důkaz o tom, že Pilou Asbæk šílené záporáky prostě umí a taky, že ústřední klučina Javon Walton po Euforii může znovu dokázat, že rozhodně není herecké dřevo. Dvakrát ovšem nepotěší fakt, že Samaritán očividně tak trochu zapsal svou dobu, kdy se v současné době jen veze po scénách a motivech, které již byli v jiných filmech a fungovali v nich o poznání lépe. Adept na svěží pojetí superhrdiny se rázem vlastně stává jen rutinní záležitostí, kde nefunguje snaha o nějaké motivy vykoupení a především Samaritán působí film, který brutálně neodhadl svou cílovku a neví, zda se chce být krapet drsnější podívanou či se chce zaměřit na mladší diváky. A díky tomu nedokáže úplně obstát ani pro jednu z potencionálních cílovek. U toho filmu nefunguje snaha útoku na emoce či snaha o nějakou tu velkolepost, protože se v průběhu definitivně ukáže, že jde jednoduše o béčko. Béčko, u kterého rázem dává smysl, že se z filmu původně zamyšleného pro kina stala exkluzivita pro Amazon Prime. Přesně jakoby si v Amazonu a zakoupeným MGM sedli a řekli si, že u tohohle filmu je cesta do kin sebevražda, protože na streamu tento film dvakrát nikoho neurazí. Jenže stačí výskyt digitálně omlazeného Stalloneho a následně i zbytek filmu, aby se ukázalo, že Samaritán dvakrát nedokáže uspokojit ani ty, kteří se již dávno oddávají čistě streamovacím novinkám. A při dalších vzpomínkách na Overlorda prostě zamrzí, že se Avery v akčních scénách nedokázal víc odvázat.  Sylvester Stallone je pořád fajn a v titulní roli Samaritána je chvílemi vlastně fakt radost ho sledovat, jinak ovšem Samaritán brutálně zaostává za očekáváními. V jádru sice jde o tak trochu jiný superhrdinský film, při sčítání ovšem dochází k převaze negativ. Je to celkem škoda, titulní hrdina a jeho svět totiž skrývají něco jako solidní potenciál pro zajímavou podívanou....   Sylvester Stallone je pořád fajn a v titulní roli Samaritána je chvílemi vlastně fakt radost ho sledovat, jinak ovšem Samaritán brutálně zaostává za očekáváními. V jádru sice jde o tak trochu jiný superhrdinský film, při sčítání ovšem dochází k převaze negativ. Je to celkem škoda, titulní hrdina a jeho svět totiž skrývají něco jako solidní potenciál pro zajímavou podívanou.... () (menej) (viac)

HAL

Těšil jsem se na Slye jak ubližuje lidem, místo toho jsem dostal Slye jak se hodinu vykecává s extra nesympatickým děckem. Cítil jsem se ublíženě. Poslední půl hodina už je zábavnější, ale pořád jen na úrovni obyčejného béčka které navíc napůl lavíruje mezi akční rubanicí a filmem pro děti, a je hyzděné přemírou nedobře provedeného CGI bordelu. 5/10 ()

mzss1

[15%] Od tohoto filmu jsem vůbec nic neočekával a ani mě neudivilo, že to nakonec místo do kin šlo na stream (Prime video). Už ani trailer mě moc neoslovil – prostě vidět Stallona v téhle superhrdinské roli s malým rozpočtem není nic pro mě. Chápu, že má Sly už svůj věk, ale to radši ať se pokusí natočit nějaký zajímavý béčkový thriller. V tomto filmu mě nebavilo snad skoro nic. Začátek ještě vypadal trochu nadějně, ale postupující budování vztahu Slye s tím otravným klukem vůbec nefungovalo. Záporáci jak smažky, špinavé ulice – což bylo samozřejmě námětem toho děje, ale mě to spíš iritovalo. To, že si to Slye rozdá s nějakými místními smažky za použití nějaké jeho super síly, která není ani zajímavá jde fakt mimo mě. Efekty nic moc, rozpočet je malý i když se sem tam objeví nějaká ta akce a třeba poslední třetina filmu je akčnější, ale když mě to nevtáhlo do děje, nebavily mě postavy ani zápletka, tak ani tu akci nedokážu náležitě ocenit. Stallone se jako herec zde možná snažil, ale ve špatném filmu. Snad ještě natočí něco solidního, klidně vedlejší roli, ale ne v tomto žánru. ()

Warneři uzavřeli dohodu s MGM

Warneři uzavřeli dohodu s MGM

15.08.2022

Studia MGM a Warner Bros. Pictures uzavřela novou několikaletou smlouvu, podle níž v budoucnu přeberou Warneři zodpovědnost nad mezinárodní (tedy mimo USA) filmovou distribucí MGM. To mělo doposud… (viac)

Russell Crowe bude papežovým exorcistou

Russell Crowe bude papežovým exorcistou

28.06.2022

Novozélandský herec Russell Crowe se v poslední době v tvoření jen tak nezastavuje. Zatímco už za pár dnů ho diváci budou mít šanci vidět ve vedlejší roli boha Dia ve značně očekávané nejnovější… (viac)