Městečko Wander

• Kanada Wander

Poté, co je najat, aby vyšetřil podezřelé úmrtí v malém městečku Wander, nabude Arthur Bretnik (Aaron Eckhart), psychicky labilní soukromý detektiv, přesvědčení, že případ souvisí se stejnou „konspirační kamufláží“, která způsobila smrt jeho dcery. (mac000)

bourec

Když se podíváte do očí April Mullen, uvidíte .....asi inbecilitu. Film má opravdu celkem lákavou zápletku, ale prostě někteří tvůrci nechtěj zapadnout do škatulky stejnosti, klišovosti. A proto z toho Duben udělala psycho kravinu, u který se dá v kuse vydržet jen stěží. A nebo je prostě jen mišuge, a pomocí svejch filmů nám dává náhlédnout do svého nitra. Ať tak, nebo tak, je to příšerná kravina. Jedna hvězda za to, že to má konec.10%. ()

JokerBaby odpad!

Na začiatku sa stane vražda. Rozhodne sa ju vyšetrovať šedivý týpek Psychiatrický chorý pacient. Celý film berie lieky a vyšetruje v delíriu. Nakoniec to jasne, že vyšetrí ale nikto mu neuverí lebo je blázon. Ozaj hrá tam Tommy Lee Jones. Verím tomu že keď ten film natočili radšej si ho ani nepozrel, Strašné neco. ()

Vodny

Aaron Eckhart je v tomto psycho snímku na Oskara. Tenhle film mě příjemně překvapil a dokonce vygradoval v nečekanou extázi. Slzička ukápla, ale v zápětí naskočil šibalský úsměv. Pěkně to s námi skoukeli, jen co je pravda. Když tak čtu tady ty komentáře a hodnocení, tak si říkám, že český divák už je tak zmlsané hovado komerčními šity, že nedokáže ani ocenit dobře odehraný film s velmi dobrou atmosférou. Odborníci. Styďte se za ty 1* a 2* hvězdičky. Rozumíte tak možná svému velkému prdu. ()

Morholt

Po celkem obstojném 88 přišla April Mullen s dalším hrdinou, kterému kape na maják a tentokrát to nevyšlo. Pokud by režisérka Eckhartovi sebrala ono kolečko navíc a nechala ho normálně vyšetřovat, mohlo to být oukej, ale takhle jsem jen sledoval vyklepaného frajera, který vidí pod každým šutrem ilumináta a krtinec by nenašel ani kdyby do něj šlápnul. Do toho místy šílená kamera doprovázející retrospektivní skoky a celkově trochu pomatený děj. Nijak zvlášť mě neupoutali ani Jones s Katheryn Winnick, které bylo navíc zoufale málo a tak za povšimnutí stojí jen to, že Heather Graham nějak podezřele nestárne. Od Twin Peaks se jí změnil snad jen účes. 15% ()

Lukoboss

Já vlastně nerozumím tomu, proč takoví herci vůbec lezou do něčeho takovýho. Možná nějaká první třetina scénáře je slušná, tam sledujeme temnej krimi thriller, kterej sice není nějak nadstandardní, ale rozhodně to není průser. Pak se to ale zvrhne v tak absurdní psycho, že jsem si nebyl jistej, jestli jsem nezapomněl na nějaký prášky já, narozdíl od hlavního hrdiny. A v závěru je pak tolik twistů, že už by možná mohlo vzniknout tornádo, tady se pan scénárista s paní režisérkou rozvášnili natolik, až jsem nestačil zírat. Stane se z toho fraška, film má dost chyb a děr ve scénáři a to prostě nejde hodnotit dobře. ()