Nenápadný americký thriller o přátelství dvou žen, manželství plném bolesti a zločinu. Policejní detektiv vyslýchá ženu v domácnosti Cynthii v případu vraždy zlostného manžela její nejlepší přítelkyně. Protože se Cynthia snaží krýt svou přítelkyni, začne se zaplétat do sítě lží, které mohou ohrozit i její vlastní rodinu. Vzrůstající napětí mezi dvěma zoufalými ženami je nemilosrdně přibližuje k šokujícímu střetu. (oficiálny text distribútora)

NinonL

Film to není žádná sláva. Demi Moore hraje obstojně, každá emoce je ale na ní příliš jasně vidět – nevím, zda to byl záměr, ale považuju se za diváka s alespoň průměrným mozkem, který nemusí hned všechno slyšet a vidět dvakrát. Bruce Willis zahrál primitivního gaunera celkem obstojně. Body dávám za to, jak skvěle film ukázal policejní manipulaci svědků při výslechu. ()

ScreamJay

Když jsem tenhle film viděl poprvé, zapsal jsem si ho mezi celkem zajímavé. Jenže to mi bylo kolem 12ti a moje nárokové požadavky prezentované slovem "zajímavé" byly na minimu součastnosti. Film je poměrně nudnou hříčkou s obrázky, které sestavují jakýsi nepříliš propracovaný děj vrcholící pokusem o šokující rozuzlení. No kdyby to nechali zauzlované snad by se to ani nepoznalo. Keitel a Willis jsou mími oblíbenci ale tenhle film bych mezi jejich lepší rozhodně nezařadil. Ale pro televizi dobrý. ()

tron

Všetci máme úroveň a VRAŽEDNÉ MYŠLIENKY idú za ňu. Demi Mooreová nie je bohvieaká výhra, ale otrasný scenár, odpudivá réžia, nezáživná atmosféra a Bruce Willis v ČERVENÝH TEPLÁKOCH sú predsa len "príliš". Ale čo dobré si myslieť o upotenej makačke, v ktorej nestojí za močku dymu ani frajer Harvey Keitel? Pôvodne som chcel dať až 40%, ale oblial ma studený pot pri predstave, že si to pozriem ešte raz. ()

JohnSmith

Založit thriller na výkonu Demi Moore už samo o sobě zavání průserem.A ten se taky stal.Sice se snaží jak může,ale špatný režisér udělal taky svoje.V Rudolphově podání je film strašně roztahaný, místy až nudný.Harvey Keitel se v některých scénách opravdu snaží,ale bohužel ze židle a jen jako dotazující se a rýpající detektiv nemá co hrát.Jediným důvodem, proč se na film dá koukat a proč dávám ty 2* je Bruce Willis. Kdyby si takovýho hnusáka zahrál častějc,vůbec by mu to neuškodilo. ()

Maq

Neumějí se oblékat, neumějí se chovat, nemají vzdělání, kulturu, charakter, neumějí milovat ani jasně myslet. Proletáři. Zabili dva lidi, ale není jasné, zdali to byly vraždy, ublížení na zdraví s následkem smrti, či snad přiměřená sebeobrana. Zřetelnou linku případu lze sotva vystopovat, jasno nemají především samotní pachatelé. Nezvykle realistický pohled na životy a stále přítomnou kriminalitu tohoto druhu lidí. --- Herci jsou dobří, režie možná příliš demokratická, nepevná, úsporná produkce. A scénář… ten jako by ti lidé napsali sami. Obraz mizérie, která nemá žádnou pointu. Můžete to úporně domýšlet, anebo okamžitě pustit z hlavy. Jak je komu libo. ()

• Úloha Jamesa Urbanského bola len malou súčasťou filmu, kým do nej nebol obsadený Bruce Willis. (m.a.t.o.)