Kozmopes a Turbomačka

• Česko Kosmopes a Turbokočka (viac)

Verný pes Buddy, ktorého majiteľ, vedec David, vyslal do vesmíru ešte v roku 1969, stroskotal po polstoročí na Zemi v malom meste, kde domáce zvieratá vôbec nie sú vítané. Retríver Buddy sa spojí so šikovným kocúrom Felixom, miestnym ochrancom zvieracích práv, a obaja superhrdinovia obdarení superschopnosťami vyrazia na odvážnu a bláznivú dobrodružnú cestu s jediným cieľom, aby sa Buddy opäť stretol so svojím majiteľom Davidom a po 50-tich rokoch pobytu vo vesmíre našiel svoj milovaný domov. (TV JOJ)

iXtr3m3

Prekvapivo aj pre dospelých vydarená animovaná zvieracia variácia na Supermana a Batmana. Dcérka sa bavila na detských vtipoch, ja som sa bavil na tých pre dospelejších, napr. nástup aj hudobný aj výtvarný ála Terminátor atď. ()

honajz2

Bylo to otřesné, ale z jednoho důvodu na to nikdy nezapomenu - je to totiž první film, který jsem celý viděl během přestávek na WC. Vlastně jsem to měl jako takové záchodové koukání, namísto záchodového čtiva :D A v tomhle případě to bylo úplně ideální, jen se teda obávám, že v jakémkoli jiném případě už to ideální nebude. Čekal jsem parodií na superhrdinské filmy, dočkal jsem se klasického superhrdinského filmu, akorát s animovanými mluvícími zvířaty a pár nejomletějšími odkazy na Batmana a Supermana. Dost tomu ubližuje i fakt, že je to těžce nevtipné, s hloupě vedeným příběhem, nesympatickými postavami a slabou animací. Dá se to ale přežít a úplná nuda to není, proto tomu taky tu jednu milosrdnou hvězdičku dám, ale jinak to nestojí ani za pozornost. Prvotní nápad je zajímavý, ale jeho provedení ho pak naprosto zničí. 1* ()

pakobylka

Tak nějak až nepatřičně ďábelská a přitom veskrze ňoumovská a tím pádem i dosti trapná hra na Supermana a Batmana ve zvířecím světě, která se vymkla jakékoli kontrole ... o logice nemluvě. ()

oveckaoa

Našel jsem to kdysi na youtube , když mě to daly do doporučených videí matně jsem to zkoukl a přišlo mě to koukatelné. Pak jsem si to stáhl a zkouknul celé a teda nic moc film je zbytečně moc dlouhý a vleče se záporák mě napadl hned jak mluvil o tom plánu a humor zde není žádný. K plusu je nicméně to, že to nikoho neuráží svou existencí jako třeba oba Kozí Příběhy jinak nechápu proč se to jmenuje turbokočka , když nejen. že žádné schopnosti nemá, ale je to kocour. ()