silentname

Chcete vymeniť vianočné filmy za filmy na deň vďakyvzdania? Okey. Ale nemyslím si, že tento bude vhodná voľba. "Turkey Drop" je čisté a nefalšované zúfalstvo od A do Zet. Začnem pozitívami, lebo akonáhle sa rozbehnem k ostatnému, nebudem sa schopný zastaviť. Je tu pár scénok, kde majú Olivia Holt a Ben Levin celkom funkčnú chémiu. Scénka v sprche celkom pobavila. Scénka s kávou a muffinmi ma pobavila. Noha v morke ma pobavila. Čo viac? Došli mi momentky. Okey. Poďme na to negatívne. Mám rád Oliviu Holt, no nevadilo by mi, keby tu bola viac prirodzená. Pôsobí ako keby chcela kopírovať herecké výkony z komédií z Hillary Duff a pôsobí to maximálne neprirodzene a gýčovito. Okrem toho vie byť na niektorých miestach vyslovene otravná. Jediný kto ma počas filmu otrávil ešte viac je Cheryl Hines v role jej mamy. Kedykoľvek sa objavila na scéne, bol som úplne zúfalý. Postavy dokopy príbeh nejako moc neposúvajú a bude tu veľké množstvo momentov, kedy vám bude za hercov úprimne trápne. Nikdy by ste sa nemali cítiť trápne za scénky vo filme. Tu ich je ale dosť. Film dokopy využíva fóry, ktoré poznáme a existovali tu 30 rokov dozadu. A keď viete fóry predvídať, humor sa vytráca. Ideálny príklad je pre mňa scénka počas behu, kde sa Olivia Holt snaží dostať do kabínky. Udeje sa úplne všetko, čo by ste si v tej scénke predstavili. A to filmu uberá body. Okrem toho záverečná večera je pre mňa klinec do rakvy. Vrchol absolútnej trápnosti a zúfalstva, ktorý len film absolútne dorazí na zemi. Neviem čo viac povedať, pre mňa je tento film veľmi zlý. Myslím si, že Olivia Holt má na viac, a toto je proste len zlá voľba filmu. Hodnotenie: D- ()