Zoznam podozrivých z vraždy Christiny Rasmussenovej rozprestiera od kodanského podsvetia až po najvyššie poschodia biznisu a polície. Keď však magnát Holger Lang (Lars Mikkelsen) zistí, že dediča jeho majetku zabil nájomný vrah, pohltí ho zúrivosť, a tak sa postaví svojim kolegom, priateľom a nepriateľom v zúfalej snahe odhaliť pravdu. (Arsenal83)

DonBraso

Tak bohužel třetí série už jen přeslapuje a nabídne to co dvě série předešlé. Bohužel i vcelku zamotaným scénářem, který vezme na paškál poslední díl. Ač sice menší indicie jsou, tak Vás seriál rozkope ve jménech, že už pak nevíte pomalu kdo byl kdo a proč tak debilní konec končí takhle. Dánové mají výhodu v hereckým složení, takže opět každý na tom pětníku zahraje skvěle a Lars to umí táhnout bravurně. Jen se už vše dost opakuje, kdy jste jako vinen, jdou proti Vám důkazy a Lars Mikkelsen ukáže, že se všichni mýlí a dokáže svým nezapomenutelným argumentem každýho položit na lopatky. Proto je pak divné to s tím policejním šéfem, který malinko tomuhle seriálu asi měl přidat na atraktivnosti či v nějakým zrychlení příběhu, který moc nebavil okolo této firmy a vlastně rodinném krbu o hamižnosti, láskách...však to znáte.55% ()

emma53

Jak už tady píše uživatel pushover, tak po herecké stránce všech zúčastněných nemám absolutně co vytknout. Lars se se svojí postavou natolik sžil, že jsem ho nesnášela imrvére. Ovšem co se týká závěru, tak jsem velmi nespokojená a ubírám tak jednu hvězdu. Mám chuť napsat, že by mě uspokojil jakýkoliv jiný konec, ale tohle neberu. ()

*CARNIFEX*

Opäť jedna konverzačka strieda druhú, pričom táto štruktúra je zvládnutá viac neslušne. Základom úspechu sú teda opäť zas a znova dialógy, ktoré rozhodne spĺňajú vysoké kritériá. Lenže, kým všetko prvých päť-6 epizód šliape ako má po všetkých stránkach, záver už tak premakaný rozhodne nie je. Ono, nedá sa tvrdiť, že by nebol úplne akceptovateľný, no predsa len, chcelo to silnejšiu intrigu, ktorá by tento zaujímavý námet tak nejak, dôstojne uzavrela. ()