Chance se zaplete s mafií, chtěl si přivydělat nějaké peníze. Ovšem někdo mu je ukradne a mafie si pro něj přijde. Zaplatí životem. Chance byl syn bývalého policisty Franka. Ten smrt syna neodpustí jen tak snadno. Hlava mafie Finn tuší, že budou problémy. Vraždil jeho syn Desmond. Je to spratek a nerespektuje pravidla mafie. Otec se zlobí, bude z toho malér. Jeho syn je ale tvrdohlavý a chce peníze, které Chance ztratil, zpět. Frank si najde všechny, kteří mají prsty ve vraždě jeho syna. Nejdříve je varuje, že jim to neprojde. Ještě chvíli si ale počká, aby poznal, kdo vše v tom jel. Pak vezme spravedlnost do svých rukou. Zastřelí policistu, který mu měl pomoci s vyšetřováním. Byl zkorumpovaný. Frank ho sundá a pak taky Finnova syna. Nakonec si přijde i pro bosse. Finn ho zná, ví, že je to tvrdej chlap. Na Finna ale nemá ani náhodou. Dostane nakládačku a Finn ho zastřelí. Frank ale stihl vytočit policisty, kteří už míří na místo a Finn má po kšeftu. Ovšem kde jsou ztracené peníze? (TV Prima)

m.a.t.o. odpad!

„Dúfam, že ma nepostrelia, inak ma žena zabije.“ – „Keď nezavrieš hubu, sám z nej urobím vdovu.“ Ďalšia rádoby seagalovka, tentoraz s Johnnym Messnerom v hlavnej úlohe. Spočiatku sa mi film aj celkom pozdával, vzdialene mi pripomínal o 12 rokov starší Zákon ulice, ale... Všetky postavy sú brutálne nesympatické (vrátane tých hlavných) a prívlastok "akčný", ktorý sa nachádza v tunajšom popise, si rozhodne nezaslúži, pretože akcia činí dokopy asi tak jeden a pol minúty. Zato debilných kecov je hafo, asi preto mi film pripadal byť o dobrú polhodinu dlhší, než v skutočnosti bol. A iba kvôli tomu, že sa netočilo v prdeli sveta a technická stránka je viac-menej štandardná už obligátnu hviezdičku dávať nemienim. 5 % P.S.: Ani trademark seagaloviek posledných rokov - oblečený sex - nebol. ()

tron

Nebudem sa na nič hrať a ani oplývať ironickými, zaručene vtipnými komentármi. Proste sa mi to celkom, v rámci možností, páčilo a nevidím dôvod dať tomu 2* a menej. Seagal tu bohužiaľ hrá vyložene vedľajšiu (a navyše zápornú, toto mi proste k nemu nesedí) postavu a hlavné slovo má niekto úplne iný. Akcie nie je veľa, ale je slušne spracovaná (hoci žiadny zázrak) a kasting sa mi celkovo relatívne páčil, hlavný klaďas (?) vcelku sympaťák a ostatní už na prvý pohľad vyzerajú ako zmrdi, ktorým treba rozmlátiť ciferník. Zaujímavé bolo (a na seagalovku ide o fakt šokujúcu vec), že ma to bavilo aj mimo akcie. ()

Wacoslav1

No dalo se to jednou vidět. Jak píše vegetol, tak nic extra, ale na jedno shlédnutí nepohorší, když víte co od toho čekat. Velký mistr taktiky předvede opět velký hovno, ale to už mě nepřekvapuje. Další level Seagalova projevu je totiž sezení za stolem a rozdávání mouder kterým nikdo nerozumí, tím spíš asi ani sádelník sám. Naštěstí to aspoň jakž takž zachraňují ostatní kteří to nemají úplně v paži i když pořád platí, že Messner není žádnej můj kdo ví jakej oblíbenec, ale tady mi nevadil.Takže ty 2* nakonec bez větších rozpaků dám.40% ()

mzss1

(50%) BEYOND THE LAW, je další nízkorozpočtové béčko, nebo céčko (nazývejte si to, jak chcete), ale oproti předchozím Seagalovkám a obdobným videofilmů z dnešní doby to rozhodně v mých očích, není žádná sračka. Ano, je to chvílemi nudné, natočeno s ohledem na nízký rozpočet, nic šokujícího, Seagal se zde akce skoro nezúčastnil, ale i tak jsem trochu překvapen, že jsem to neposlal do pekel, jak jsem zprvu předpokládal. Ústředním hercem je zde Johnny Messner, který sice působí unaveně, ale zabavil, i když v akci jsem mu to moc nevěřil, tak i přesto se zde najde aspoň několik obstojných bitek a vyvražďovaček v obdobě přestřelek – samozřejmě v rámci nejnižších možností …. Seagal se zde párkrát objeví (naštěstí má zde o ždibec větší roli, než v jeho ostatních filmech, kde je na plakátku), rozdá zde pár moudrých rad, jednou si zastřílí na střelnici, ve finále zlikviduje pistolí rychlostí světla tři své gaunery a nakonec sejme ještě jednoho týpka (neprozradím koho) asi dvěma chvaty a výstřelem zbraně. Úplný konec nedopadl dobře, ale má logický smysl. Příběh, zápletka – to vše je strašně ohrané, nudné, takže nás tu nic nepřekvapí. Záporáci jsou celkem ok. Co k tomu dodávat? Před x lety, kdyby to mělo ještě o něco větší rozpočet a víc natáčecích dní, víc akce, mohlo by to být lepší. Takto je to takové průměrné, až bych objektivně řekl podprůměrné, ale na dnešní dobu neškodné dílko. Zaokrouhluji na 3*, protože jsem to čekal mnohem horší. Víckrát to ale samozřejmě neuvidím, ale aspoň mě to nenasralo a Seagal byl zde docela v pohodě … ()

Martin741 odpad!

Dejova linia dava aky -taky zmysel, Seagalosaurus  tu zas odmele to svoje /aspon ze je to drsne, u Segosa mi drsnost pasuje - u takeho uzivatela Mr. Apache to je trapne a ne drsne/, vacsinou len sedi, pohybuje sa malo, o utekani nemoze byt ani reci. Herecke vykony su katastrofalne /sak ved seagalovka, no/, aspon par vybuchov a prestreliek sa naslo. Najvyssi cas, aby Segos oslovil Mamlasa /Lorenzo Lamas/a Dudikoffa a aby spolu niekde v zapadnutej hospode hrali obstarozne vyzerajuci biliard, pili pivo a spominali, ake to bolo, ked pred 25 rokmi mali svoj posledny uspesny film. Dudikoff moze par rokov smelo pridat -ten ma posledny kvalitny film tusim pred 35 rokmi : 0 % ()

• Když Augustino "Finn" Adair (Steven Seagal) střílí na střelnici z pistole, má v uších zastrčené špunty. Jakmile se otočí na svého podřízeného a začnou spolu mluvit, špunty už v uších nemá. Po rozhovoru začne znovu střílet na terč a špunty už zase v uších má. (rublik05)