Rush a vánoční ruch

• USA Holiday Rush

Jejich luxusní život se těsně před Vánocemi pořádně změní a ovdovělý rozhlasový DJ se čtyřmi rozmazlenými dětmi se musí uskromnit a spojit síly. (Netflix)

chrispe

Celkem příjemný vánoční film se sympatickým Romany Malco, vtipným Deon Colem, hromadou rozmazlených fakanů, mrtvou mámou s křečovitým úsměvem a (pro mě) ne moc sympatickými ženskými rolemi - je zajímavý, že poté, co jsem opustila dabing a dala si to v původním znění se to zlepšilo. Rozhovor otec-syn měl být asi silnou částí filmu, ale byl napsanej fakt hrozně. Škoda. 3,5* ()

enter.

Ty vole, jak si netflix mohl dovolit film tak jednostranně menšinově založený? Být to naopak, tak mají na krku stížnost, že jsou rasisté. V celém filmu se 2x objevil běloch. 1x jako dělník a podruhé jako ženská, co jsi jde pro chálku zdarma. Jsem z vysoka pohoršen! A teď konec šprýmů. Film utíkal celkem rychle. Děti na facku až dvě. Nenudil, ale ani nebavil. Žádné trapné vtípky. Celkem pohodička na jeden večer. ()

Marze

Tato energicka rodinna komedie ma malo hloubky zato dost zmatku. Jako kolac z mrazaku v mikrovlnce, ktery je stale uprostred ledovy. Ale smysl filmu asi bylo vytvorit divakum prijemny cas. Mezi manzeli to docela jiskri. ()