Neúspešná herečka Stela Nebeská (Tereza Němcová-Petrášková) si uvedomuje, že s blížiacou sa štyridsiatkou už veľkú dieru do sveta neurobí. Stratí angažmán v divadle, kde aj tak hrala len bezvýznamné úlohy. Po kariérnom neúspechu prichádza aj osobný - manžel (Martin Sitta) ju začne podvádzať a ani sa to veľmi nesnaží skrývať. Stela sa však nehodlá zmieriť s porážkou od života a určite sa nevzdá bez boja. Prisahá, že si stoj čo stoj nájde niekoho výnimočného, pri kom jej manžel zbledne závisťou. Preto sa pustí do veľkolepého konkurzu na novú lásku. Začína sa zoznamovať s rôznymi mužmi, ale spoznáva len samých výstredných a nepoužiteľných nápadníkov a každé rande sa skončí neúspechom. Nájde Stela nakoniec toho pravého? Alebo už všetci poriadni chlapi vymreli? (TV JOJ)

choze

Romantická komedie z Wishe. Chvíli jsem přemýšlel, proč je to celé tak bezkrevné a souhrnně - prostě tu zoufale chybí cit pro vyprávění, komedii a production values. Scénář dává smysl, hrdinka i její problémy jsou jasně podané a celkově to nemá problém s předáváním informací. Nedokáže je to ale předat zábavně. Co se romantiky týče, sbližování hrdinky s jejím vyvoleným je hrozně odfláklé, nemají spolu jedinou pořádnou sbližovací scénu, jen se občas někde potkají a prohodí pár slov a až po hodině filmu jí (když je ona na dně) řekne, že je nádherná a je vyhráno. Humor absentuje - ne, že by tu byly lidově blbé vtipy a hlášky, ony tu nejsou skoro žádné a nebo jsou realizačně totálně zabité. Kamera je těžce statická, hudba hrozná. Obsazení důležitých rolí jako podvádějící manžel nebo vyvolený hrdinky jsou brutální miscasty (manželovi jsem věřil aroganci, ale ne už že je sukničkář, vyvolenému chybí jakékoli kouzlo osobnosti) a všechny známější herecké tváře se objeví na jednu (Šteindler, Čenský), dvě scény (Bareš, Vydra) a šlus a ne, nejde o žádná zábavná camea. Co pochválit? Jednu hvězdičku za Terezu Petráškovou, která byla dobrá volba a přeju jí hlavní role v mnohem, mnohem lepších filmech, kde by mohla předvádět, jak umí hrát a úžasně se usmívat. Druhou hvězdičku za to, že příběh není bordel a klidně by mohl fungovat - s větším rozpočtem a talentovanějšími lidmi za kamerou. ()

M.i.k.e odpad!

až do dneška sem nevěděl že má Magnusek sestru...každopádně,po skoro hodině a půl utrpení sem chtěl napsat něco třeskutě vtipného,ale nakonec mě vůbec nic nenapadá,protože tohle je prostě jen smutné.Chápu,že doba je jaká je,nicméně i tak budu stále doufat,že někdy uvidím (nejen) český film od ženy pro ženy (velmi pravděpodobně),který nebude působit tak že ho psala a točila zapšklá stará panna,která ale krom toho že všechny chlapy vyobrazuje jako naprostá hovada neumí pořádně napsat ani dobrou a sympatickou ženskou postavu.Tohle je zoufalé i na televizní poměry,natož aby na to někdo šel dobrovolně do kina...0% ()

PROCESOR

Nenáročný film, kde to vypadá, že se v podstatě nic neděje. Při troše snahy, ale vidíme hlavní hrdinku, která se ocitla v životní etapě, která se jí příliš nelíbí a kterou dříve či později bude muset řešit každý z nás. Jestli se v 36. letech má ještě pokoušet o kariéru herečky a chodit na ponižující castingy, nebo se raději usadit a dát prostor svému osobnímu životu. Někomu se to třeba povede a dokáže skloubit obě věci dohromady a je opravdu šťastný. Nečekejte herecké výkony, nebo bůhvíjak vtipné situace. Přesto si myslím, že to nebyla ztráta času a za takový průser bych to nepovažoval. ()

oveckaoa

Pamatujete si tu scénu z Lovení kdy Geislerová hledala nového chlapa přes seznamku ? Tak tohle je v podstatě to samé jen roztáhnuté na 83 minut. Ženská herečka si hledá nového chlapa z dopisů co jí dřív psali muži, které zaujala v jedné roli. Jeden je nesmělý páprda druhý je počítačový ajťák třetí je fotbalový trenér a čtvrtý je chlápek co pořádá vernisáže o ekologii (Něco jak Gréta , ale s penisem). Nakonec nabalí tlustého hnusného chlápka co vypadá jak FattyPillow (doufám , že jsem to napsal dobře jinak nic proti němu ). Nechápu smysl proč tento film vůbec vznikl a už vůbec nechápu proč to někoho napadlo nasadit do kin. Ty 2 hvězdy jsou pouze za hlavní herečku a scénu v tom francouzském módním obchodu (cca 2 minutovou) ()

mira007

Český film Evy Toulové což je pokračovatelka filmových tradic a postupů guru Magnuska. Nějak to moc nepřekročilo stín dosavadních děl této režisérky, které stylem a cílením nejlépe padnou někam na Tv Barrandov vedle Doktorky Kellerové, Čechovi a spol. Přesto dám dvě hvězdy, protože se mi líbil ten námět zoufalé herečky obrážející castingy, aby pak ještě zoufaleji hledala lásku, aby to nandala svému bývalému manželovi. Krom solidního obsazení a pár světlejším zábavným momentům bodovala Tereza Němcová-Petrášková v hlavní roli. ()

• „Dlouho jsme sbírali nápady z vlastních zkušeností. Kamarádi nám nahrávali do komentáře svoje vtipné nepovedené rande. Některé reálné historky byly tak šílené, že by jim divák neuvěřil, byť se váženě staly. Poté, co jsme měli sesbíráno dostatek materiálu, jsem se dala do psaní scénáře,“ uvedla režisérka Eva Toulová. (SONY_)
  • Ve scéně v galerii dává hlavní hrdince jeden muž do výstřihu vizitku. Když pak nehnutě stojí a přijde manžel, vizitka ve výstřihu není, při odchodu z gralerie ale už zase vizitku ve výstřihu má. (jujec)
  • „Zrovna v době, kdy jsme točili jedinou postelovou scénu, se Terezce vrátil manžel. Ten sice o natáčení věděl, ale přece jen to byla trochu divná situace,“ zmínila Eva Toulová. (SONY_)