Anabel

• Veľká Británia Anabel
Ukážka z filmu

Dve mladé dievčatá potrebujú nájsť tretieho spolubývajúceho, aby mohli platiť nájomné. Zvolia si podivného staršieho muža Lucia (Enrique Villén), ktorý ich zaujme svojím dojímavým príbehom o smrti svojej manželky a stratou práce. Lucio si do domu priniesol aj mnoho temných tajomstiev, ktoré sa čoskoro stávajú problémom. (Marceloo)

Ukážka z filmu

Marceloo

Dve mladé dievčatá potrebujú nájsť tretieho spolubývajúceho, aby mohli platiť nájom. Zvolia si podivného staršieho muža Lucia, ktorý ich zaujme svojím dojímavým príbehom o smrti svojej manželky a stratou práce. Lucio si do domu priniesol aj mnoho temných tajomstiev, ktoré sa čoskoro stávajú problémom. - Tak od hororu, ktorý režíruje človek, ktorý na hororovej scéne debutoval parádnym The Devil's Backbone a spolupracoval s Guillermom del Torom, som čakal o trochu viac. Toto je natočené skôr umeleckým štýlom. Tempo je pomalé, scény sú dlhé a ako horor je to slabé. Režisér sa snažil vystavať to celé na hereckom výkone Any de Armas, ale vôbec sa mu to nepodarilo. Jednu hviezdičku pridám za zaujímavú scénu s talianskym folklórom. + herečka z Knock Knock ()

• V bývalém pokoji Anabel visí plakát třetího alba „Born This Way“ (2011) od Lady Gaga. (noelcoward73)