Vánoční princ: Královské dítě

• USA A Christmas Prince: The Royal Baby

Aldovie dostane o Vánocích nejkrásnější dárek: královské děťátko. Královna Amber ale musí nejdřív vyřešit panovnickou záhadu, aby zachránila svoji rodinu i království. (Netflix)

Zíza

Očividně je u téhle série problém se scénářem. Karen se nepodílela na 2. díle a ten hned dostal o hvězdičku navíc! Tenhle díl je ovšem tak pitomý a postavy jsou jak vyměněné, že snad i hvězdička je moc. Co se mi na tomhle díle líbilo? Asi nic. Ale nebyla to zase úplná katastrofa. Asi. Snad. Myslím. Ble. ()

silentname

"A Christmas Prince: The Royal Baby" je tretím filmom v sérii o kráľovstve Aldovia a ich starostiach.A teraz bude mať nová kráľovná malé bábo. Ale okrem toho sa bude podpisovať obnovovanie mierovej zmluvy so susedným kráľovstvom, pretože platnosť 100 rokov má práve na tieto Vianoce vypršať a je potrebné opäť podpismi potvrdiť svoj cieľ zachovať mier. Lebo ak nie, tak nový potomok bude podľa dokladov z histórie prekliatym. Z toho čo som práve napísal, si už asi musíte o filme myslieť všetko, no podľa mňa je to celkom pozerateľné. Celá táto séria je pre mňa skoro ako malý vianočný zázrak a som fascinovaný, že títo ľudia sú ochotní sa opäť dať dokopy, aby natočili ďalšie pokračovanie. Teda až na jednu výnimku, ale to nebudeme riešiť. Očividne dávajú do toho celé svoje srdce a majú z toho radosť. Alebo im to minimálne platí ich účty. A čo je zaujímavejšie, tak ľudia z nejakého dôvodu chcú, aby táto séria pokračovala ďalej. A tak tu máme tretí diel. Ktorý mimochodom príchod dieťaťa má len ako bočnú filmovú líniu. Najdôležitejšie je nájsť tie stratené dokumenty, aby sa stihli podpísať najneskôr 24. decembra pred polnocou. Postavy sa moc nezmenili, naše nové postavy sú mi ale sympatické. Mám rád mladý pár zo susedného kráľovstva a sú rozhodne veľmi príjemným spestrením tohto filmu. Vyzerá to opäť celkom dobre, Vianoce z toho cítiť a mám rád niektoré postavy. No podobne ako v minulom filme som nemal pocit, že by do toho dali nejakú veľkú energiu. A pôsobia viac unavene a menej romanticky, než počas minulých filmov. Klišé je tu samozrejme do aleluja a viete od začiatku ako jednotlivé scénky pôjdu ďalej. Jediné čo je zaujímavé na tomto filme je asi to, kto ukradol tie dokumenty. A následne schoval. Až neskôr som začal túto postavu podozrievať. Ale zapracované to bolo dobre. Ak ste mali radi predošlé filmy, som si istý, že vás poteší i tento. Ak nie, fanúšikom série sa nestanete. Moje hodnotenie bude rovnaké ako pri predošlom filme. Niektoré veci sa oproti tomu zlepšili, iné pôsobia ako pokazené. Vezmite si z toho čo chcete. Hodnotenie: C- ()

nash.

Pokud jsem po druhém díle nevěřil, že se dá propadnout ještě hlouběji, třetí díl vánoční romance mě přesvědčil o tom, že dá. Tohle by nejspíš neobstálo ani jako představení na školní besídce žáků 1.B. Dementní scénář už vůbec nedává smysl, všichni mluví a jednají jakoby prodělali hromadnou lobotomii a to včetně Rose McIver. Doufám, že Královského vnoučete už se nedočkám. ()

hansel97 odpad!

Odpad odpadů, přestože jsou netflixovské vánoční filmy svým vlastním žánrem, je tohle spolu s 2. dílem jeho naprosté dno. Tristní scénář a dialogy, výkony a vizuální efekty. Zbývá jen kýčovitá atmosféra a palčivě neuvěřitelná Rose McIver. 0% ()

ARI50

Do třetice dítě, ach jo že se vyhazuji peníze na takové pokračování. Je libo vážná hudba a dítě bylo inteligentní, bože to je něco na mě. ()

chrispe

Pokud jste stejně jako já viděli předchozí dva filmy, tak už víte co čekat a věřte, že je to na stejný brdo. Postavy jsou stále spíš míň než víc sympatické a ten všudypřítomný feminismus (nebo jak to nazvat) ke konci už leze na nervy. ()

Likan7 odpad!

Jak se mohla tahle série dočkat tří dílů? Jestli byl první snesitelná romantická komedie z ranku Hallmarku, tak dvojka a trojka jsou úplný dna všeho myslitelného. ()

KillerZeli

Dámy a pánové, vřele doporučuji tento kvalitní filmový zážitek plný lahodných klišé, výživných hereckých výkonů, kořeněného drama, nasládlé atmosféry a čistého šílenství. ()

Rian_witcher

Na rozdíl od předchozích filmů chyběly jak úsměvné, tak i romantické momenty. Jak konstatovala po shlédnutí přítelkyně: "Ale výzdobu měli na zámku hezkou" :-) ()

quiquiqui

Jediný, co se s každým dílem zlepšovalo, byla vánoční výzdoba rumunského hradu :). Jinak začlo to katastrofálně a s každým dílem to šlo dolu. Divný je, že to bylo tak špatný, že jsem musel vidět všechny tři díly ()

Grimaldi

Zakončení této filmové série se v rámci kvalit nastavených prvním dílem docela povedlo. Již sehrané herecké obsazení, doplněné o postavy ze sousedního království naštěstí předvádí mírně lepší výkony než jejich kolegové z Hallmarku. Hlavní ale je, že se místo dítěte řeší „záhada“ zmizelého vzácného dokumentu. To spolu s nádhernou vánoční atmosférou snímku dodává určité kvality, kvůli kterým je jeho shlédnutí, zvláště o Vánocích, naprosto v pohodě. ()

Jirkacek

K tomu, abych se podíval na snímek Vánoční princ 3 z roku 2019 jsem využil nabídku společnosti NETFLIX a tak se jednoho večera tato romantická komedie objevila na obrazovce naší korejské televize. Byl jsem zvědav, zda si trojka povede lépe než předchozí díl, neboť podle mých zkušeností bývá nejlepší jednička. Ve trojce jsme se opět setkali s bývalou novinářkou Amber Moore (Rose McIver), princem Richardem (Ben Lamb), pravou rukou královny Averill (Sarah Souhlas), postiženou mladou princeznou Emily (Honor Kneafsey), Richardovým bratrancem Simonem (Theo Devaney), starou královnou (Alice Krige) či věrným lokajem Littlem (Richard Ashton). Trojka se odehrávala rok po událostech ve druhém díle a šlo o události před porodem prvního dítěte mladého královského páru. Zároveň se Amber a Richard připravovali na podpis smlouvy, která měla potvrdit mír mezi Aldovií a jejich největším spojencem Pengliou. Pan Little vysvětlil, že princ Jun z Penglie a princ Claude z Aldovia našli způsob, jak ukončit dlouhou vleklou válku mezi těmito dvěma národy. Na Štědrý den roku 1419 podepsali oba panovníci smlouvu. Od té doby se každých 100 let obnovuje. 20. prosince přijel král Tai a královna Ming z Penglie do Aldovia. Amber se snažila přesvědčit Minga, aby se oba připojili k jejich manželům a podepsali smlouvu, ale Ming odmítla. Než královská rodina mohla podepsat smlouvu, tak byla ukradena. Vzhledem k tomu, že vánice uzavřela všechna letiště, Amber a Richard usoudili, že smlouva musí být stále v paláci spolu se zlodějem. Zaměstnanci paláce zahájili vyšetřování a mezitím se Richardova sestra, princezna Emily, dozvěděla o prastaré legendě, která říkala, že prvorozené dítě panovníků odpovědných za porušení smlouvy stihne smrtící kletba, což se mohlo dotknout dítěte Amber a Richarda. Zatímco si Amber dělala starosti s blížícím se termínem dokončení tradice, její otec Rudy ji přesvědčil, aby uspořádala slavnost na oslavu dítěte, přestože vánice brání většině hostů se na ni dostat. S pomocí Sahila a jejího starého přítele Andyho se vše povedlo a asiaté se s našimi hrdiny celkem sblížili. Nicméně ztracenou smlouvu nenašel ani přivedený policejní pes. Mezitím stará kamarádka Amber z USA Melissa špehovala svého snoubence Simona a tak právě na něj padlo hlavní podezření, že on byl zlodějem. V tu chvíli Amber začala skoro rodit a než přijela do paláce doktorka, starala se o ni královna Ming, která pracovala v porodnici. Amber při porodních bolestech něco napadlo a poslal Emily se svou matkou královnou Helenou, aby prohledala hradní sklepení, kde opravdu objevili ztracenou smlouvu. A pak již vše směřovalo do velkého finále, nicméně podrobnosti už neprozradím. Třetí díl bohužel naplnil mé očekávání a o poznání méně mne bavil. Nicméně mi film dokonale seděl do vánočního období, kdy jsme si jej doma pustili a to o šlo. Dlouho jsem přemýšlel, jestli tomuto rodinnému filmu mám dát dvě či tři hvězdy a nakonec jsem se rozhodl následovně. Suma sumárum, třetí díl Vánočního prince ode mne obdržel dvě dětské hvězdy **. () (menej) (viac)

Prosinec na Netflixu

Prosinec na Netflixu

02.12.2019

Ano, je to tak, Vánoce už jsou za rohem. Ale nebojte, tady vás za nenakoupené dárky, vážné projevy agrese při zaslechnutí melodie k All I Want For Christmas, ani obecné pohrdání všemi, kdo si už na… (viac)