tele.kom

Snaží se to tvářit víc cool než ve skutečnosti je. Pokusy o sociální komentář jsou v některých scénách až komické ("Mommy Are you a superhero?" "I'm a black woman in America honey"). Herecké výkony jdou od desíti k pěti. Scény z koncentračního tábora byly daleko za hranicí vkusu, pokud by existoval žánr Jewsploitation tak by do něj tenhle seriál patřil. Z pohledu tvůrců ty scény měly pravděpodobně ukázat že náckové jsou fakt velký záporáci, ale působilo to na mě spíš jako zcela nevhodná a necitlivá soutěž o to kdo vymyslí největší zrůdnost odehrávající se v koncentračním táboře. Vlastně to na mě celé působí jako nějaká levná kopie Tarantina, přičemž tvůrcům to celé přerostlo přes hlavu. Je to škoda, protože těma je to zajímavé a seriál má světlé momenty, ale jako celek to prostě nefunguje. Jednu hvězdičku přidávám za postavu Joshe Radnora z HIMYM kterého jsem za prvé vůbec nepoznal a který si pro sebe krade všechny scény ve kterých je. ()

vyfuk

Tohle je hodně zvláštní oříšek. Sledujeme jednoduše seriál, který z nějakého důvodu začne v celku velkým, dlouhým, chytlavým, napínavým a skvělým pilotem. Ten funguje prostě skvěle i jako film, umí zaujmout a vypadá prostě skvěle. Mně dost napomáhá, že se zajímám fenoménem nacismus a Němců po válce a jejich přítomnosti v Americe po druhé světové. Tohle mi tím pádem dost sedne. Než přijde druhý díl, třetí, čtvrtý a takhle pokračujeme až do desátého. Je až s podivem, co se s tímto kusem stalo. Kvalita v rámci nějaké pospolitosti, dramaturgie a nebo řemesla obecně jde do kopru dříve než bych mrkl. Seriál si dost často vymýšlí až v takových rovinách, kterou jsou až dehonestující a hnusné. Nešetří na násilí, což mě jako odchovanci na Tarantinovi ani nijak nevadilo, ale v tomto případě mě to bilo do očí až moc. Ať takovým způsobem, že jsem byl tvůrci znechucen onou zbytečností a krutostí. Prostě zbytečná krutost. Do toho se vám neustále vměšuje nějaký styl odlehčeného vyprávění, kdy postavy o sobě smýšlí jako o komiksu nebo co, ale od toho se zase po jedné scéně upustí. Seriál je tak ultimátně nekonzistentní, chaotický a aby toho nebylo málo, tak postupem času i otravný. Když pominu druhý díl, nedá se o tomto přemýšlet jinak než jako o ztrátě času, kde byl nějaký potenciál, ale ten se ztratil v moment, kdy si z toho tvůrci udělali nějakou hahaha show bez nějakého zájmu a nebo snaze kvalitního zpracování. Hodně smutná kapitola toho, co předvedl Amazon. A něco, co rozhodně nehodlám sledovat v následující době. ()

Daiker

Vždy když se zabíjejí nacisti, musím to vidět..... Herci jsou skvělí, příběh je zajímavý. Trochu mi vadilo, že se občas snažili o jakýsi komiksový cool humor nebo co to bylo.... To mi tam nesedělo. Jinak nacisti jsou kvalitně likvidováni a flashbacky na druhou světovou válku nám ukazaly jejich zvrácenost.... ()

ilemas

Poslední dobou mám štěstí na filmy s vybíjením nácků. Krev a zlato, Sisu a teď seriál Velký lov. Na celém seriálu mě vadí styl točení, místy velice dobrý a hodně pobaví, ale většinou natahovaný se spoustou vaty , nelogické scény, nudná místa, ale na jedno shlédnutí výborné. ()