Vánoce u našich

• Nórsko Hjem til jul (viac)
Nórsko, (2019–2020), 5 h 54 min (Minutáž: 25–35 min)

Ida Elise Broch, Gabrielle Leithaug, Dennis Storhøi, Hege Schøyen, Felix Sandman, Sajid Malik Hussain, Oddgeir Thune, Kingsford Siayor, Arthur Hakalahti (viac)

Johanne už nebaví poslouchat neustálé narážky na to, že nikoho nemá, a tak se rozhodne, že rodině o Vánocích představí nového přítele. Má 24 dnů na to, aby ho našla. (Netflix)

Recenzie používateľa Lachtaan k tomuto seriálu (2)

Série 1 (2019) (S01)

Nečekaná vánoční dramedy od zručných norských zaměstnanců Netflixu, která mě hned od začátku učarovala milou hlavní hrdinkou, s níž jsem se až nečekaně příliš ztotožňoval, přestože nejsem žena a jsem o 10 let mladší. I slzy se dostavily. [viděno na Netflixu] ()

Série 2 (2020) (S02)

První série tohoto vánočního blesku z čistého nebe si mě natolik získala, že jsem ji smlsnul skoro celou během Štědrého dne. Ta druhá sice začne přesně tam, kde její předchůdce zavěsil pozoruhodný cliffhanger, ale hned od první části se ze sympaťandy Johanny z loňské šestice epizod stane místy až nesnesitelná feministická blbka, která už musí vadit i ženskému obecenstvu. Ve finále jsem ale se seriálem spokojený, pokud se už nebude natahovat. [viděno na Netflixu] ()