Vánoce u našich

• Nórsko Hjem til jul (viac)
Nórsko, (2019–2020), 5 h 54 min (Minutáž: 25–35 min)

Ida Elise Broch, Gabrielle Leithaug, Dennis Storhøi, Hege Schøyen, Felix Sandman, Sajid Malik Hussain, Oddgeir Thune, Kingsford Siayor, Arthur Hakalahti (viac)

Johanne už nebaví poslouchat neustálé narážky na to, že nikoho nemá, a tak se rozhodne, že rodině o Vánocích představí nového přítele. Má 24 dnů na to, aby ho našla. (Netflix)

Recenzie používateľa andalin k tomuto seriálu (2)

Série 1 (2019) (S01)

V jedné epizodě se objeví reference na "Rapping 101", takže plná palba! #andamovie ...a teď vážně. Tenhle seriál mi byl doporučen a úplně jsem se v něm našla. Ty Vánoce, ten nekonečnej řetězec špatných rande, ta rodina plná otravných otázek, ti kamarádi. Hlavní postava je supr sympatická, hodně mě to baví. A to nemocniční prostředí příběhu dodává hloubku a o špetku víc reality. Oh Bože a jak mi chybí to chození do barů! ()

Série 2 (2020) (S02)

Home for Christmas mi udělal v tomto čase předvánočním hroznou radost. Je to v mnoha ohledech velmi originální, příjemná podívaná, ve které se netlačí na pilu - na rozdíl od typických vánočních komedií posledních let. Koukala jsem s anglickým dabingem, ale moc ráda se na něj podívám někdy v originále. Hold nemůžu zároveň koukat a zdobit perníčky... ()