Mob Town

• USA Apalachin (pracovný názov)

iXtr3m3

Jedna hviezda s odretými ušami za slušnú MILFku Jennifer Esposito, inak to je čistokrvný odpad, v ktorom zlyhalo na plnej čiare totálne všetko od scenára, cez casting, cez dramatickú zložku, cez dialógy až po akciu, v podstate všetko, čo som vymenoval by mohlo začínať slovom absencia. Nenachádzam jedinú pozitívnu zložku, samé totálne neherectvo, katastrofálny a amatérsky pokus o strih a réžiu, tu sa zišli všetky možné antitalenty, aké len mohli byť. Aj David s Jennifer boli drevení, až to fakt bolelo. Neodporúčam, oproti tomuto aj inak maximálne priemerné béčka typu Speed Kills alebo Gotti sú o niekoľko líg vyššie. ()

Lukoboss

Mohla to být supr stylová gangsterka, to období (výprava), ten příběh a jeden z největších úspěchů v boji proti mafii, ale nic z toho tam není. Chybí dokonce i napětí, vůbec nemáte strach, že se něco stane (nebo naopak nestane), přišlo mně, že policajti jsou tady vyobrazení jako naprostí blbečci. Navíc, když je v hlavní roli D. Arquette, máte pocit, že pořád vidíte toho střelenýho Earla, jeho brejlatej kumpán tomu taky nepřidává - občas jsem měl pocit, že sleduju komedii nebo parodii. Má to žánrovou škatulku drama, ale dramatický to teda není. Tohle se nepovedlo. ()

celticek

Příjemně to uběhlo, ale žádná sláva to tedy není. Potenciál tam byl obrovský. Pohádka o tom, jak se jednou mafiáni sešli. Žalostně málo. ()