Skywatch

Krátkometrážny / Akčný / Sci-Fi
USA, 2019, 11 min

TheEvilTwin

Tyhle kraťasy z DUSTu jsou většinou záruka kvality a o to víc, kdy se jedná o scifi s vymazleným a kvalitním vizuálem. Zajímavá vize budoucnosti a originální motiv, který dává na poli 10 minut divákovi slušný film bez výraznějšího mínusu (možná by tomu sedělo malinko víc odvážnější akce). Kdyby z tohohle vznikl celovečerák se stejnou dávkou zručnosti a kvality, bral bych jej všemi deseti, tak můžeme jenom doufat, protože otevřený konec navnadil víc než dobře. ()

EvilPhoEniX

Napínavé, originální a nápadité Sci-Fi s dronama, kde potěší cameo Jude Lawa. Pěkné efekty a 11 minut jsem se výborně bavil. 7.5/10. ()

• Jude Law, který si ve filmu zahrál cameo, se k roli dostal tak, že ho oslovil režisér Colin Levy přes přátele přátel svých přátel. V té době byl již film natočený a režisér hledal známého herce, kterého by do této role mohl obsadit. Bohužel ani on, ani jeho přátelé nikoho takového neznali, takže se musel doptávat přes několik lidí. Herce Jude Law snímek natolik zaujal, že se rozhodl do projektu zapojit. Scénu s ním přiletěli natáčet do Londýna. (Tashi)
  • Režisér a scenárista Colin Levy pracoval na tomto krátkém snímku 6 let. (Tashi)