Naomi v Japonsku

(relácia)
Dokumentárny / Publicistický
Česko, 2019

Co se vám vybaví, když se řekne Japonsko? Že by sushi nebo cupitající gejši? Země vycházejícího slunce toho nabízí mnohem víc. Naomi Adachi je napůl Češka, napůl Japonka. Do svého druhého domova jezdí často za rodinou a přáteli a tentokrát vás vezme s sebou. Osobitým stylem vás seznámí s krásami Japonska, jeho tradičními zvyky i všedním životem. A samozřejmě, nebude chybět spousta jídla! (MALL.TV)

sator odpad!

Výpovědní hodnota sedmiminutových dílů nula nula, osobu raději nekomentuji..... Jedná se o cyklus o Japonsku, 25 dílů o délce v průměru sedmi minut. ()

bramborik

Přiznávám, že k napsání mého prvního komentáře na čsfd mě nakoplo hlavně to, že Ondra byl můj spolužák na vejšce (Bůh ví, jestli si mě vůbec pamatuje :-D). Seriál jsem zkoukla během jednoho odpoledne - na to, že mě Japonsko dřív nijak nebralo, mě to moc bavilo! Má sympatickou "průvodkyni" a japonskou kulturu, prostředí a jídlo prezentuje tak, že by to člověk všechno nejradši zažil a ochutnal sám! ()

Marze

Milá průvodkyně provází japonskou společností. Zjistil jsem, že by mi tam na jídlo nestačil můj denní plat. Obří frontu na nový dvoupatrový Starbucks jsem nepochopil Chyběla mi návštěva přírody, která proběhla jen v jednom dílu. ()