Napätie medzi Claire a Mattom pri zisťovaní možností otehotnenia narastá. Claire dohliada na ples a Eric si uvedomí, aké sú jeho skutočné pocity. (Disney+)

fabecc1222

V tomhle díle už bylo to pravé erotické napětí, které jsem v prvních dvou dílech občas postrádal. Směrem k dalším dílům mám trochu obavu z přílišné předvídatelnosti v tom ohledu,že se učitelce doteď nedařilo otěhotnět, tak aby to auto sex rázem nezměnil :). ()

castor

Claire do sebe nehodlá píchat hormony a její manželství dostává další drobné a nenápadné trhliny. Doučování platí, stejně jako školní absolventská tancovačka. Tak dobře, s přivřením obou očí a vypitím hodně sladké limonády můžeme v některých scénách cítit sexuální napětí. Žádnou extra zajímavou zápletku ale nelze očekávat. Tenhle projekt sází na herecké výkony a na důsledky zakázaného vztahu. ()

Harfenik

No, tohle už nebylo úplně povedené. Na seriálu je sice příjemné, že jeden díl netrvá hodinu, jak už je dnes zvykem, ale výsledkem dvaceti minutových dílů je to, že razantní ne se může změnit na ano za míň jak minutu. Stačí totiž na sebe 20 vteřin hledět přes půlku místnosti a je to. Taky to asi někdy zkusím. ()