MoiJe

Cate Blanchett mám rada. Ale neviem s chuťou sledovať seriál, kde hrá síce inteligentnú, ale názorovo negatívnu postavu. Hádam, že ďalšie epizódy budú o postavách z druhej strany, cítim sa ale jej záverečnou rečou, naviac pred priateľkou, ktorú tam dotlačila, príliš otrávene, než aby som ich chcela vidieť. ()

JitkaCardova

Solidní rozjezd, neuvědomuji si jediný nedostatek, začátek je přinejmenším takový, jaký bych čekala od tvůrců fantasticky propracované série Mad Men. Nezjednodušeně rozstřelují a zviditelňují i dnes aktuální téma svobody (více než tzv. rovnoprávnosti) žen, ve vší jeho ožehavosti a zneužitelnosti. *** Mentálně i fyzicky nádherně vyzrálá a proměněná Cate Blanchett se na roli cílevědomé, schopné a k mnohému odhodlané ženy, jejíž vysoce komplexní myšlenkové pochody, emoce, reálná životní situace i záměry, jež z vlastních, možná i sobě samé skrývaných důvodů hodlá uskutečňovat, je pro většinu mužů i žen v jejím okolí (a také pro diváky) velmi těžké, či téměř nemožné předjímat, hodí dokonale. Těším se na pokračování a přeju si, aby přinejmenším dostálo vzbuzenému očekávání "all the way down the line till the very end". Vzhledem k tomu, že u Mad Menů strhující tempo a síla svědectví o zobrazované éře ani po šesti sériích až do samého konce nepolevily, je tu dobrá naděje. *~ ()