Dobrosrdečný, ale trochu bázlivý Hubie není v Salemu moc oblíbený. Když se ale na Halloweena začnou dít strašidelné věci, rozhodne se ve svém městečku zjednat pořádek. (Netflix)

MrHlad

Adam Sandler natočil možná nejhorší film svojí kariéry. A je mu to evidentně jedno. Na tomhle příběhu blbečka, který všem leze na nervy tím, jak se snaží zajišťovat bezpečnost během Halloweenu, je ale nejhorší ta očividná neochota o cokoliv se snažit. Prostě další blábolící Sandler, další camea jeho kámošů a další zabitý večer u Netflixu. Tohle už nemůže bavit dělat ani Sandlera samotného. ()

Tom Hardy

Omáčka skvělá. Pěkný vizuál, hodně gagů v pozadí, tentokrát dobře využití herci/kamarádíčci pro vedlejší role a termoska je samozřejmě top legenda, která si zaslouží vlastní spin-off. Ale Hubie je samo o sobě postava téměř nesnesitelná a na rozdíl do Nickyho i bezdůvodně retardovaná. Korunu tomu pak nasazuje, když po někom takovém hází očko Claire, která si odběhla z Takové moderní rodinky užít celovečerní halloweenský speciál. SKORO mě Sandler tou postavou odradil, ale vše ostatní mi tak moc (v dobrém slova smyslu) připomnělo osmdesátkové americké komedie, že jsem se nakonec dost slušně bavil. Takže za mě rozhodně (po Vraždě na jachtě) nejlepší komediální sandlerovka vytvořená exkluzivně pro Netflix. ()

Enšpígl

Na rozdíl od kolegů já jsem spokojen. Moc se mě líbily odkazy na filmy v jednotlivých scénách a bylo z filmu znát, že Adam chtěl spíš pohodu a uvolnění než humor za každou cenu, což se mě ve finále líbilo. Postava Hubie je tak sympaticky blbá, že nebudí ani lítost, ale ani posměch, prostě ze zájmem a úsměem na hubě jsem sledoval co bude. ()

Malarkey

Jakožto fanoušek humoru Adama Sandlera konstatuji, že tohle je jeho jedna z nejhorších komedií, co jsem viděl. Horší to bylo snad už jenom u Machrů 2. ()

Toren

4,5/10. Sandlerův další Netflixovský přešlap. Velká škoda... páč tématika, základní myšlenka a pár gagů funguje příjemně. Větší část stopáže se však Hubie plácá v nesmyslech a zaprděných fórech. Na druhou stranu, Sandler měl v poslední pětiletce i horší střely a tady je alespoň setsakra vtipná termoska na bambilion využití! A to není zrovna málo. ()

T2

Rozpočet $-miliónov║ Sandler už málokedy ale občas udrie klinček po hlavičke, tu sa v celku dal. Kto mu tu mal zástup jeho celej podes partie kvázi zabávačov. /55%/ ()

Wade Wright

Nejhorší Sandlerovka ty vole... Ten člověk si tím tak strašně kazí jméno, kéž by se zas našel a točil filmy typu Click a 50 first dates. Radši bych se díval na Adama co hraje po dvacáté stejnou roli než na tohle. Ta Netflix smlouva o jednom filmu ročně je fakt na škodu. ()

Djoker

Hallowenská klasika z toho určitě nebude, ale jinak jde o stravitelnou Sandler quality, která v žalostné produkci Netflixu vlastně ani nemůže nikoho zklamat. Samotný Hubie je totální vemeno. Nechává však vyniknout vedlejší postavy, které ho lehce zastiňují. Nejvtipnější tam jsou trička a přemýšlení snižuje zážitek. ()

3DD!3

Sandler tyhle věci dělá na volnoběh. Zase si střihl jednoduchého šikanovaného joudu, který nakonec získá největší kočku ve městě a najde štěstí. Tentokrát si na blbnutí vybral Helloween a je to přesně tak dementně vtipné jak jsme zvyklí. Přesto Hubie nakonec překvapil. Finální zvrat je dost podařený, stejně jako máminy trička a skvělý Buscemi. Na Netflix dobrý. ()

Spiker01

Začátek filmu byl docela cringe a docela jsem litoval, že jsem si pustil nejhorší film na světě (jak Sandler naznačoval po opomenutí jeho výkonu v Uncut Games akademií). Naštěstí se to pak celkem ustálilo a já se i párkrát od srdce zasmál. Bohužel již Sandler neopakuje kvalitativní úspěchy z nultých let, ale spíš replikuje průměrné zářezy pro Netflix, kde se mu evidentně líbí. Celkem mě překvapila celkem zručná režie, jež si v několika scénách hezky pohrává s tím, co se děje ve filmu..ovšem scenář stojí za prd a celé to sráží dolů (a fekální humor to doráží)...5/10 ()

Nevka

Po dlouhé době vyloženě nevtipná Sandlerovka, která má sice pár světlých momentů, ale těch je opravdu pomálu. Nečekal jsem, že půjde o nějaký zázrak, ale tohle je vyloženě bída. Raději na to rychle zapomenout... I průměrná produkce na Disney Channel mívala tu kvalitu o něco vyšší. ()

*CARNIFEX*

Aký mal mať vlastne účel tento film? Mal pobaviť? No to sa mu teda dva krát nepodarilo. Tak potom mal byť jedine do počtu, veď Sandler je dobré lákadlo pre rodinnú komédiu. Akurát strašná škoda, že sa objavil v takejto trápnej záležitosti, ktorá vôbec nestojí za pozornosť. ()

D.Moore

Těžko nadávat, že je to hrozná blbina, když jsem hroznou blbinu čekal. Stejně jsem ale spíš zklamaný, protože film měl i tak mnohem větší potenciál a mohl být zábavnější, kdyby byl méně trapný a kdyby si Adam Sandler bůhvíproč nemyslel, že postava s vadou řeči (a mozku) bude vtipná. Králem Hubieho Halloweenu je pro mě Steve Buscemi - díky němu, díky hlavním teenagerským hrdinům a díky Maye Rudolph to aspoň za něco stálo. ()

gogo76

Taká typická "Sandlerovka" pri ktorej som sa celkom slušne naladil a je vidieť, že si to užívali aj všetci herci. Nie, nie je to komédia, pri ktorej sa budete váľať smiechom po zemi, ale pár krát som sa zasmial a taký priblblý úsmev som mal nalepený na ksichte v podstate až do konca. Postava Hubieho je tým šušľaním na môj vkus až veľmi prešušľaná, ale čo narobíme. Fajn priemer, ktorý spríjemní večer a obzvlášť na sviatok haloween navodí dobrú atmosféru, ale neodpustím si poznámku, že potenciál to malo určite o dosť väčší. 60%. ()

Xmilden

Žasnu, jakou hrůzu si dovolil Sandler ze své produkční stáje vypustit. Zcela oprávněně tohle bude aspirovat na nejhorší Sandlerovku všech dob. 10% ()

Fiftis odpad!

Hubie je idiot. Nie ako skoro vo všetkom v čom hrá Sandler. Tu je to čistý retard. Nesympatický blbec je cieľom krutých vtipov svojich susedov a vy mu to vlastne trochu prajete. Ďalší problém je potom so samotným prostredím. Už sme si zvykli na to, že Sandler natáča tak, že odvezie bandu svojich kamarátov na Havaj, do Afriky alebo do prírody k nejakému jazeru, tam si užijú spoločné voľno a omylom pri tom natočia film. To teraz neprebehlo. Žid Sandler asi nemal prachy na letenky a ubytovanie, a tak svojich kamarátov narval do halloweenskych kostýmov. Lenže tento sviatok u nás nikdy nezapustil korene a Maya Rudolph ako Frankensteinova nevesta alebo Ray Liotta s farebnou parochňou úplne nezaujmú. Štandardne trápny a nadštandardne otravný Sandler, neatraktívne prostredie, odfláknutý dej a väčšinu času nuda a trápnosť. Hubie Halloween nie je dobrý film a celkom dlho som premýšľal, pre koho vlastne je. Na typickú sandlerovku je vážne až príliš hlúpy a nezaujímavý. (10.7.2022) ()

filmfanouch

Adam Sandler je v komediálním žánru těžce uchopitelný herec, který si ke většině svých filmů též napsal i scénář a jeho kariéra se dělí na dvě zásadní poloviny- Ty zdařilejší a opravdu funkční komedie (Celá animovaná trilogie Hotel Transylvánie, Klik: Život na dálkové ovládání, 50x a stále poprvé, Trestná lavice nebo Zkus mě rozesmát) a následně ty méně zdařilejší (Jack a Jill, Zohan: Krycí jméno kadeřník nebo Mr. Deeds- Náhodný milionář). Jeho komedie časem začali v kinech vydělat čím dál tím méně, Adam Sandler ale následně podepsal smlouvu s Netflixem a právě pro něj posledních pár let točí exkluzivně komedie jako Šest směšných, Reparát nebo Vražda na jachtě. Dle zhlédnutí jsou poté tyto komedie úspěšné, po kvalitativní stránce jde ale následně o nejslabší komedie v kariéře Adama Sandlera, které mají jenom to štěstí, že nedosahují velké nevkusnosti Jacka a Jill. Adam Sandler za mnoho let ukázal ve filmech jako Opilí láskou nebo Drahokam to, že mu vážnější role nedělají problém a v obou těchto filmech představil vyložené oscarové výkony (jeho ignorování na posledních Oscarech je vyložený fail Akademie!), Sandler ale nadále zůstává stálící komediálního žánru a na Netflix tak čerstvě dorazila novinka jménem Hubieho Halloween. Režie se ujmul Steven Brill, který už se Sandlerem natočil právě Mr. Deedse či Reparát a natočil třeba též pořád fajn odpočinkovou zábavu jménem Nekecej a pádluj! a společně tentokrát realizovali komedii zasazenou do období svátku Halloweenu jménem Hubieho Halloween. Podařilo se tomuto snímku zlomit prokletí netflixovských Sandlerovek? Za mně osobně je odpověď 50:50. Hubieho Halloween je rozhodně zábavnější než všechny ostatní Netflix Sandlerovky a navíc vypadá vyloženě filmově. Řemeslnou stránku si tu jednoduše někdo ohlídal a vyloženě jsem míval pocit, že se vracíme k časům kdy Sandler točil alespoň fajn komedie. Sandlerovský styl humoru je ale pořád stejný, což znamená, že polovina vtipů je snesitelná a dokáže reálně pobavit a polovina vtipů je zase až příliš přehnaných, nevtipných a přece jen vyloženě infantilních. Je to tedy v tomhle ohledu Sandlerovka až na půdu, která má ale alespoň zajímavou zápletku, která je následně alespoň funkčně uchopena a udělal se z toho alespoň oukey zábavný odpočinkový film na nudné odpoledne, jejíž sledování neurazí a finální pocity z ní nejsou vyloženě znechucené. Adam Sandler si pořád jede svůj klasický komediální standard, zde ale předvádí charakter s velmi specifickým akcentem, což alespoň částečně odlišuje většinu ostatních Sandlerových charakterů v jeho komediální kariéře. Je tu též po dlouhé době ve výraznější roli Ray Liotta, pořád famózní Steve Buscemi, velmi fajn Michael Chicklis či báječná June Squibb a třeba také Sandlerovy klasičtí parťáci jako Kevin James či Rob Schneider, přičemž první zmíněný po dlouhé době dostává alespoň snesitelnou a uspokojivou roli. A své cameo si tu viditelně užívá i Ben Stiller. Ze zasazení do svátku Halloweenu jsou vykřesány velmi zdařilé kostýmy a opravdu platí, že to vypadá celé filmověji než všechny netflixovské Sandlerovky dohromady. Přesto to všechno ale Hubieho Halloween pravděpodobně stačit vidět pouze jednou v životě, protože zas tak výrazný tento film není a především pořád trpí klasickými handicapy Sandlerovek, kterých se tenhle už v podstatě specifický podžánr jen tak asi nezbaví. Kdybych se vám ale pokusil v kostce rychle shrnout celou zápletku a pointu Hubieho Halloweenu tak by jste film pravděpodobně odsoudili jako tu největší možnou blbost..... a to finální Hubieho Halloween rozhodně není. Milé překvapení, kterému se navíc překvapivě skutečně občas daří vyvolat alespoň částečný hororový feeling a dojde i na Monster Mash. Takže opatrný palec nahoru! () (menej) (viac)

Pilda17

Na nudné odpoledne dostačující záležitost. Film který vysloveně nepotěší, ale ani neurazí. Párkrát se usmějete, ale smíchy se nepočůráte. Netflix naservíroval prostě klasický průměr ... 5/10 = 50% ()

kingik

Adam Sandler se smluvil se svými prominentními kamarády, a neučinil tak zdaleka poprvé, že společně natočí bláznivou halloweenskou taškařici. Scénář (patrně) sepsaný za jedno odpoledne se dočkal realizace, načež sám Sandler coby jeho výsadní autor se pasoval do role žvatlavého dobráka Hubieho, kterého si okolí moc neváží, ovšem o Halloweenské noci může být všechno jinak. Absurdní humor na všechny způsoby, trochu mysteriózní mizení obyvatel městečka, Steve Buscemi jako vlkodlak, Rob Schneider jako uprchlý pacient z psychiatrické léčebny, Ray Liotta jako ťulpas, Julie Bowen jako dívka snů hlavního hrdiny a jiné pitominky. A bohužel, těch pitominek je víc, než by bylo zdrávo pro kvalitně a přirozeně fungující humoriádu. Scénář je místy na zavraždění autora, ten má ovšem k ruce kvalitní realizační tým, takže film je příslušně zdařile nasnímán i zrežírován. Jedná se už o pátou režijní spolupráci mezi Adamem Sandlerem a Stevem Brillem. Je poměrně zajímavé sledovat jejich tvůrčí vývoj, který má jen mírný progres, v podstatě škarohlídům nahrává laxní obsah i tentokrát, přičemž se sluší upozornit, že Brill to od kritiky v minulosti už několikrát nemile schytal a spolupráce Sandler-Brill nemá dobrou reputaci. Já mám námitky k závěru, kdy chtěl Sandler vystupňovat svoji originální trapnost do odmocniny bizarní trapnosti, což se mu až tak nepovedlo. Hlavně si pro svůj záměr nepřipravil tu nejživnější půdu, průběh komedie je dost nevyrovnaný a neurovnaný, dokonce se flirtuje s hororem i mysteriózním thrillerem, načež výsledná pointa, ve kterou to celé vyústí, tohle snažení popírá. Sandler ovšem zřejmě touží být film od filmu (mimo)řádně trapný a kýženého cíle tímto počinem dosáhl. 6/10 ()

Nominace na Zlaté maliny 2021

Nominace na Zlaté maliny 2021

13.03.2021

41. ročník Zlatých malin, každoroční ocenění pro ty nejhorší a nejbizarnější filmy roku, se blíží a pořadatelé nyní oznámili své letošní nominace. Mezi těmi najdeme jak celoročně vysmívané filmy typu… (viac)