Reklama

Reklama

To najlepšie ešte len príde

  • Česko To nejlepší teprve přijde (viac)
Trailer 3

Obsahy(1)

Arthur a César sú už od školských čias najlepšími priateľmi, hoci ich životy by snáď ani nemohli byť rozdielnejšie. Arthur je neurotický chemik, rozvedený a s napätým vzťahom so svoju dospievajúcou dcérou. César je voľnomyšlienkársky sukničkár, ktorý si rád užíva život plnými dúškami, vďaka čomu má vždy problémy s peniazmi. Kvôli jednému veľkému nedorozumeniu sa rozhodnú dobehnúť stratený čas a žiť svoje životy naplno, bláznivo a nezabudnuteľne. (RTVS)

(viac)

Videá (4)

Trailer 3

Recenzie (22)

EvilPhoEniX 

všetky recenzie užívateľa

Smutné Dramedy, které není téměř vůbec vtipné a je to bohužel celkem nuda. Líbil se mi sice nápad, kde jednomu z přátel diagnostikují rakovinu a díky nedorozumění si ten nemocný myslí, že onemocněl jeho kamarád, což je celkem fajn, ale Francouzi se vyhýbali komickým situacím a spíše spoléhali na příběh a postavy a to ja příliš nemusím. Je sice očividné, že nejsem cílovou skupinou, film by spíše bavil mé rodiče a možná dokonce prarodiče. Přesto nechci zacházet do dvou hvězd, protože i přesto, že mě film příliš nebavil, tak musím uznat, že své kvality má. Příběh, herecké výkony, vizuál je v pořádku a dokonce mě překvapil jeden zajímavý zvrat. Film o silném přátelství a nemoci, takže kdo podobné filmy může směle do toho. Já utíkám pryč. Příběh****, Akce>Ne, Humor**, Násilí>Ne, Zábavnost**, Hudba***, Vizuál***, Atmosféra***, Napětí*. 5/10. ()

emma53 

všetky recenzie užívateľa

Proč je někdy tak těžké hodnotit filmy s touhle tématikou? Tedy alespoň pro mě. Nedokáži si na to odpovědět, ale tenhle příběh dvou kamarádů u mě vyloudil na konci nejednu slzu a to se počítá. Jen je škoda, že jsem to viděla dabované, originál by ty emoce zcela jistě podtrhnul ještě víc. "Pravé přátelství nerozloučí ani naděje, ani strach, ani starost o vlastní prospěch. Přátelství umírá s člověkem a člověk umírá za přátelství.“ ()

Reklama

zodiak217 

všetky recenzie užívateľa

Neviem ako to ti Francúzi robia, ale napriek tomu, že nehrajú prvoplanovo na city vždy sa im podarí zanechať silný dojem. Ich komédie ako v tomto prípade nie sú vnucujuce, ale pomaly si plynu svojim životom bez dramatických zvratov, tak aby vyrozprávali príbeh o ktorom budete aj po záverečných titulkoch rozmýšľať. Sila priateľstva a hra života, kedy je len tenká čiara medzi životom a smrťou, no napriek tomu tu neplačete, ale usmievate sa. Ako to len ti Francúzi robia. Toto je film na ktorý sa rozhodne oplatí nájsť si čas a pozrieť si ho s odstupom času aj viackrát. ()

Aljak 

všetky recenzie užívateľa

Dramédia s poriadne trpkou príchuťou, no zároveň s veľmi pekným posolstvom, ktoré predsa len vyniklo oveľa viac ako ten ľahký pátos v závere. Veľmi pekné priateľstvo, ktoré sa prejavilo aj v tých najťažších chvíľach. Na prvotné nedorozumenie sa akosi chtiac nechtiac naväzovali stále ďalšie a ďalšie nedorozumenia, až sa z toho vykľulo jedno kolosálne klamstvo. Z toho sa samozrejme vykľulo viacero vtipných situácií, no zároveň dojemné precitnutie, keď Arthur videl tú obetavosť, ktorú pre neho César podstúpil - a potom mu to mohol vrátiť. Po dlhej dobe, francúzsky film, ktorý bol nadpriemerný. ()

Galéria (17)

Reklama

Reklama